Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
http://youtu.be/HBGTTgHkGj0
Boldog karit minden pacal arcúnak!
Keresek olcsó krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben ,pÁncélt és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
Hol van már a csoki a tanuló szinttől?
Vérbeli profi!
"haverok akiknek nagyobb motorjuk van már többen is mondták hogy vehetek 600-ast vagy annál nagyobbat is mert látják hogy jól megyek"
azért mert akkor még most is ott köröznél a rutinpályán
én azon csodálkozom, hogy a tanulómotorokat miért nem cserélték még le Hayabusára vagy ZX-14re...
Az gyerek méret .......57-58 (m) kellene ... de azért köszi
49-50es méretű crossbukó.szép állapotban van.
és milyen bukód van ?
Van bukóm,h érdekel hívj.06302562514
Keresek olcsó krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben ,pÁncélt és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
azért néztem ezeket mert ezekről csak jókat irnak mindehol
meg munkatársamnak is van egy sc28 94-es évjárat
nagyon meg van elégedve vele és neki 6 literből megáll 100-on a súja meg egy 600-aséval egyenlő és ezt nem kell szétförgetni mert alacsony fordulaton is van benne elő
95nM a nyomatéka
csak az adók azok drágábbak lennének mint a 600-asra
ha ebbe tényleg csak 43000km van akkor simán megéri az árát
ezeknem még normális nagymotor formálya van
ezen leszel utas? vagy mi a terved velük?
Ja a km! Tudja a tököm egy motort meglehet ölni 10000 alatt de el lehet hajtani 80-100000km különösebb gond nélkül ez a gazditól függ.Ennél ha értelmesen volt használva a (ha jól emlékszem) a 43000 nem olyan sok.
A CBR-ek az egyik legmegbízhatóbb masinák főleg a 900 kategóriák.Az olajjal is csínyán bánnak a motorról és váltóról sem nagyon tudok rosszat mondani a kuplung sem a csörgős fajta.A vezérműlánc feszítőjük szokott szarakodni illetve a primer láncos típusnál szintén a vezető és feszítő ,de ha jól tudom a körlámpások után már egyik sem láncos.Sőt a kinézett darab ha tényleg azé akire tippelek akkor egy kimondottan jó darab.
mé' ,gyenge?
vagy már 170le alatt kezdőmotor minden?
Hááá máá mééé lenne erős?
nem lesz erős ez egy kicsit?
gedeon jelentkezz
jók ezek a motorok?
mennyi km-t mennek el általába hiba nélkül?
Keresek olcsó krossz bukót m- s méretben csizmat42-43méretben ,páncélt és ruhát.m -l .Gy-M-S megyéből
ok ....2 ünnep között mek szerintem Győrbe tel.számot kérhetnék amin utolérlek? thx
Szerintem a héten már nem megyek felétek.
Ilyen a csizma,a talpán látszik a használat,szétrúgva nincs,szerintem hibátlan. 25e
A sisak airoh a siltjén van lenyúzva,vagyis hiányzik egy darab a matricából,de a műanyag hibátlan.A belseje is nagyon jó állapotban van.25e
Van még egy auner mez, XL-es 3e. Nem szakadt vagy kopott.
Térdvédő van még,csuklós,azon azért látszik a használat,de nincs baja,4000e
akartam menni,de dolgoztam,és nem végeztem időbe...
mérnem jöttél mikuláskodni?