Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért nem tudnád kihasználni?
azt ki tudom használni mert nem kell szétpörgetni ahhoz hogy mennyen
100-nál 3500-at pörög és ott még elég jól megindul visszaváltás nélkül a 95nM forgatónyomaték miatt
viszont ennek hátrénya van, gyakrabban kell gumit és láncot cserélni, a fogyasztása meg 6-7liter körül mozog
nem lehet ojan jól megpakolni mint a vfr-t de egyenlőre nem is akarom
És a vtr firestormmot azt ki tudod használni? két személyes pakkkos túrázás van kilátásban ?
vtr firestorm, nekem nagyon teccett az a 15km amit mentem vele
még a cbr 900 is teccik csak azt nem tudnám kihasználni meg arra több adót kellene füzetni
az egyik a vfr,de melyik a másik?
dugattyú az már mindenképpen cserés, mert nem sok erő van már
már találtam ojan motort amin elférek csak nem tudok dönteni 2 közül
ja értem.de hibrid az is mint az enyém?mert az enyémet lehet tolni és olyankor nem fogyaszt benzint csak még kicsit fejletlen a rendszer,és nem tudom előre mikor fogok hibrid üzemmódba kapcsolni,de jellemzően az indulást követő 1-2km-t teszem meg vele így,illetve lámpánál is van start-stop,de főleg stop rendszer.korát meghaladó technika
én leflexeltem róla mert az enyémben nincs ilyen szabadonfutós csapágyas izé.ez direkt hajtásos
mé', a tieden nincs pedál vész esetére?
2010 Mikulás...azóta nem játszok a 'Res'-el
szerintem nyugodtan kicserélheted a gumit meg a dugót az nsr-en ameddig találsz olyan motort amin elférsz
én meg nem tekergetem,eddig még csak Res-en volt a pöcök.
Majd amikor 1 euroért tankolom bele a 2000 eurós fizetésemből a 100as oktánszámú vízmentes benzint,akkor visszaállítom
Csoki utána olvastam ennek az Nc 700 nak sztem neked ez egy tökéletes motor, még kevesebbet is eszik mint az nsr :D , és ha tényleg 10 évre tervezel akkor elgondolkodtató, már csak azért is mert a benzin olcsóbb nem lesz, 10 év mulva meg már úgy se azzal fognak menni
majd jönnek a robogósok rövidgatyába meg papucsba
Nem vonulok fel, hülyeségnek tartom. A tavalyi egy elkúrt szervezésű
szar volt. Azért. Nem vonulgatok, hogy nyektessem a motort 30-al
arra van elég beképzelt fasz is...
Nem rátok gondoltam. Tudjátok kiről van szó......
Igen, Lala, 60000.......
az mennyi is pénzes büntibe? 60.000 vagy mennyi ?
nem azért halogatom
csak még nem tudom mi lenne nekem jó ugy 10 évig
nyulas motorozásra dobáld össze
Köcsögök ezek mind! Sikerült összepárosítani?
Nem, hogy basszák meg.... 12 nap közmunka lesz majd... de lassan elkészül az. Ezredesem Jimmy bá: )
Mi lett a büntetéseddel? Sikerült valamit elérni a fellebbezésekkel?
heheheee :)
Csoki is így van az NSR-ével , ezért halogatja az új motor vásárlást, ő szive szerint rakna egy 600 -as blokkot az nsr-be akkor menne is neki meg el is férne a motoron
Csoki bácsi:) Nem kell másik, az enyém "szíve" bivalyerős, és együtt dobog az enyémmel.. :D