Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kalev,jövőre is fogsz versenyezni?
Néztem a versenynaptárat,2012-ben nem lesz se az osztrákoknál,se a szlovákoknál verseny..."csak" écsen,meg szentmiklóson...
"kicsit" változtatunk a 10-es elektronikáján ,és jövőre megpróbálom megismételni az idei eredményt...
ennyiért már vehetnél jó autót is,nem kereskedéstől
(ezt nem baszogatásnak szánom)
A németem nem tökéletes ,de én az vagyok ,ja és szép is köcsög!A kocsit Szolnokon néztem ki de már jobbat találtam az pedig Pesten van.Az ár 900.000 pénz (baszod 4 hónapig tartott mire összekapartam!) 1 szótár meg jól jönne ,de te vagy a faszszopó!
Deine Deutsch nicht perfekt, als mein. Bist du nicht die Frage verstehen? Nochmal, für dich. Du hast für mich gesagen, möchte ein auto kaufen, neben dem Szeged. Wohin findet man dieses auto, und wieviel kostet das? Kann ich sehen? Und wann kommst du nach Ungarn. Wenn du nicht verstehst mich, kauf ein Fickende Wörterbuch! Faszszopó!
Szép jó estét/reggelt Mindenkinek!

Azt tudja valaki, hogyha lesz mikulás-motorozás, akkor hányadikán?

Én már nagyon készülök:
megnyugodtam
Ich war die Frage nicht wert!Fragen Sie es nach dem Auto? Ha el kurtam bocsi!
Wohin in Ungarn? Győr oder neben dem Szeged? Grüssgot
Szerencsére nem!
tapasztalatból beszélsz?
Az szar amikor az apró sörétet szedik ki a seggedből vagy a hátadból!
Majd maximum golyók kereszttüzében fogunk menni :DDDD
Ja igen úgy a helyes! hiányosságok még vannak! de már azt is megtudom kérdezni ,hogy "van barátod?"
-in
+nach
Ich fahren in Ungarn 02 dec.
Románd,bakonypéterd,varsány,mindenhol vadászat.Szerintem kerüljétek azt a környéket.
Ha erre jársz mindenképpen szóljál bazze! Mikor jössz in ungarn?
Kedvesem! Ha RR-el jössz akkor gyémántért megyünk. Abból elég fél liter is!
Gery.....nekem jobb 5letem van....Mi a francnak mennénk Pécsre?
Menjünk inkább Zürichbe.....ott több az arany....csak az a gáz hogy hova lehet pakolni az RR-re?Meg utánfutóval hogy nézne ki?
Szívesen mennék...de sajna dec 11 elött nem leszek otthon.
gyirmótot és csanakot felejtsd el ,hajtóvadászat, valamint fatolvajok utáni hajsza rendőr vadász mezőőr polgárőr stb.
Van vkinek kedve holnap kijönni endurozni egyet Győr környékére (Gyirmót - Tényő - Veszprémvarsány között)?
Aki jönne, az megtalálja a telefonszámom az adatlapomon a hirdetések között, a részleteket telefonon!
Tudtok quadbérlésre lehetőséget a Reálon kívül?