Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Keresek enduros bukósisakot M-est ,Szemüveget és ruházatot (M-L) esetleg csizmát(42-43)... de csak olcsó érdekel ( játszi ruhának )Mosonmagyaróvár - Győr környékéről Köszi további szép napot....
Köszönöm a segítséget. Lehet tényleg jobb lett volna egy bontott, de most már mind1 mert ma elvittem esztergályoshoz.
Sziasztok! a dunacenteres gyülekezö törölve ill. áthelyezve a praktikeres agip kuthoz! hogy egységben legyen az erő!
Az esetleges megoldás a persely ,de lehet drágább mintha veszel akár 1 bontott hengerfejet csak a ccm re figyelj a 70 vagy 80ccm nem jó az 50ccm re.
Mivel alu hengerfejről van szó így nem sok esélyt látok rá ,hogy jó lesz ,de a méret M12-es ha a normál méretű hengerfejről beszélünk a sportról akkor annál előfordulhat az M10.
Nem hiszem hogy megyek.De ha valamelyik sülthal megy a környékünkről,küld ide a kesztyűér.
Motoros haverok!
Emlékeztek?
Tavaly találtunk egy kidobott cicát, amit hazavittünk...
Speedy lett a neve, motoros macskához illően.
Azóta lett pár kicsinye, Mééé, Genya, Mitviszőőő és Gyüsszhaza...
De egy mocskos geci kurva megölte őket, mert anyám szóvá tette, hogy ne a mi házunk előtt szarassa a kutyáját...
Mérgezett kaját dobált a kurva a kertünkbe... Nem mondok semmit...
Macskagyilkos:
zentai ildikó, győr, homoksori u. 77
(96) 348-553
(30) 223-8906
akkor majd valamikor kipróbálnám
holnap ha jó idő lessz akkor megyek mikimotóra
te is megnézed? mert akkor ott megnézném a kesztyüt
Amit a Mikimooto-ról tudni kell...

Idén, azaz 2011-ben úgy döntöttünk, nem csinálunk Mikimoto-t, mert az az igazság, hogy rendkívül sok a munka vele az engedélyek tekintetében és az egész szervezés tekintetében is és ehhez képest - mivel december van - kb 80% a valószínűsége, hogy motorozásra alkalmatlan időjárás fogad minket...

(Tavaly pl 8-an jöttünk össze...mert katasztrófális útviszonyok voltak...és ehhez képest túl sok vele a munka)

DE!

Akinek mégis lenne kedve, és úgy gondolja, annak gyülekező a Praktikeres Agip kúton deceember 4-én vasárnap 13h30-tól

Indulás 14h-kor, aki úgy érzi, Mikulásruhában, de biztosítás nélkül és a Kresz szabályok maradéktalan betartása mellett...

Nyilván ez is csak száraz aszfalt esetén!

Info: Mocilaci 06-30-318-1860
A Tesco-ban vagy a Spar-ban lehet kapni Mikulás ruhát ott nézd meg!
Asszem 1000 Ft körül van a komplett szett.
Holnap délután csatlakoznék én is másod vagy harmadmagammal a Miki felvonulásra.Feltéve ha lesz.
kedvem lenne,de miki ruha az sajna.......
Nem ez vastagabb mint egy cross kesztyű.Nem szokta fölé venni semmit,mert nem megy rá,meg nem is kell mert olyan meleg mint a barom.Múlthéten vasárnap felvettem,de le kellett cserélnem,mert majdnem lerohadt benne a kezem,"ojan" meleg!
Sziasztok!jóidő esetén van valakinek kedve vasárnap mikuásruhába kerülni 1et a városba?
Dunacenter 13kor a parkolóban?
Köszi, az lesz:)
hát ez nem ojan egyszerű
inkább vidd el egy műhelybe
lehet hogy perselyezés lessz a vége azt pedig csak esztergán tudják megcsinálni
győrbe a schwarcz ottóék csinálnak ijent
meg még a citybike-ba is megkérdezhetnéd
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen menetvágóval lehet kijavítani a menetet a hengerfejben ami után rendesen bele tudom tenni a gyertyát és benne is marad? Piaggio Nrg Mc2-es robeszről van szó. Vízhűtéses, bár szntem az lényegtelen. Köszi mindenkinek aki hozzászól!
ez ojan vékony mint egy normál cross kesztyű?
ez fölé veszed még a cross kesztyüt vagy csak ugy magába?
neoprén térdvédőröl olvastam már, arrol azt irták hogy hidegbe tényleg jó de ha kicsit kisüt a nap és melegebb lessz akkor marhára lehet benne izzadni mert semmit nem szellőzik
na erre nem is gondoltam, bőrkesztyűbe nem fog fázni a kezem 0 fokba a kesztyűn akkor is átfúj a szél, énszerintem ez csak akkor jó ha reggel még egy kicsit hideg van
még nem hallottam sokat róla, majd szólok ha mégis kell
te is használod?
ha jó idő lessz vasárnap akkor biztos megyünk egy kör, de kedden is mehetsz ha akarsz
Nekem ilyen van,nem szokott fázni benne a kezem.
Ha kell oda adom,kipróbálod hogy milyen.
csoki van egy bontatlan originál saito II.-es 12v-os markolatfűtésem 22 mm-es kormányhoz potom 10000ft-ért
Tudom ki az, de a neve nem bitti, hogy Gyula!
Többewt én se tudok róla, csak még annyit, hogy van egy lánya és kereskedelemmel foglalkozik! Ennyi. Még a száma sincs meg!
Mocilaci ismeri jobban! csáá
jó idő lesz vasárnap 10 fok körüli!Elő is veszem a vasat!
Köszönöm!

Elég gáz, hogy mi, Győr környékiek kimaradunk a sorból idén... Nem értem, de mindegy...ez van. Majd kedden akkor úgy motorozok.
leinformáltam mocilacit
azt mondta hogy egyenlőre még nem szervezett semmit de motorozhatunk néhányan ha az idő engedi
vasárnap délután lenne
a harley davidson-ba meg nyílt hétvége van oda is lehet menni
délelőtt megcsinálták a műszakit a motorra
megint szét fagyott a kezem ugyhogy ha nem lessz melegebb akkor maradok ithon vasárnap, esetleg tud valaki meleg kesztyüt ajánlani?