Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mér',ez mi,munka hőse érdemrend?!
nekem meg majd lessz
miért nem szúrja be a képet ?
nagy cucc...nekem ilyen van
Na,ennyit az idei évröl...
20/3452964
Amúgy a héten lehet hogy megyek még óvár felé. Tegnap is arra voltam,csak még nem voltak nálam a cuccok.
Adj egy telefonszámot,aztán megcsöröglek ha megyek.
Nagyon őszinte leszek veled. Nem szeretném őket lefényképezgetni. Elmentem érte a sráchoz,elhoztam,ha kell összebeszélünk aztán megnézed őket meg felpróbálod ha valami tetszik. Árakat meg telefonon megbeszéled a gazdájával ha valami tetszik. Lehet vele normális keretek között alkudozni.
Köszi képet tudsz küldeni?
E-mail címemre( adatlapon) +árakat! Thx
Itt vannak a cuccaid nálam.43-as a csizma,a többi meg xl-es, vagy xxl-es.
az elveszett ember . nyáron majdnem megint megkerestelek volna forgács ügyeben ...aztán megoldódott a probléma
Sziasztok!
http://csajokamotoron.hu/vmchk...

Jótékonysági motoros naptár 2012
A Magyar Mentőmotor Alapítványnak! 1890ft
Sexi motoros csajokkal és nem tyúkok, egytől egyik motoros csaj, aki motorozik is a saját motorjával.... érdemes meglesni...és megvenni!
köszi Kérdezd meg légyszí a haverodat ,hogy mekkora és mennyibe kerül.köszi....üdv Zsolt
Egy használt FOX tracker csizmát tudok,van vagy két éves,de agyon használva nincs. Az egyik haveromé,ha kell megkérdezem mekkora és mennyit kér érte.
Ha jól emlékszem van nadrágja meg meze is.
Mennyit szánnál rá?
Sziasztok Keresek enduros bukósisakot M-est ,Szemüveget és ruházatot (M-L) esetleg csizmát(42-43)... de csak olcsó érdekel ( játszi ruhának )Mosonmagyaróvár - Győr környékéről Köszi további szép napot....
sziasztok..
Nincs mit ,csak ügyesen!
Köszönöm a választ és igazad van. Kap szépen egy új tőcsavart!
Nagy baj!Nem elég hogy nem tudod rendesen pozícióba le húzni a hengered és emiatt 1 oldalba járhat a dugód de még a víz is bejuthat a hengerbe és szét baszhat mindent főtengely csapágy, alsó felső tűgörgő, dugó, gyűrű, henger ennek mindnek annyi lehet.Henger vissza tőcsavar ki tőcsavar vesz tőcsavar vissza henger vissza minden hepi! nem akarok okoskodó lenni sem pedig kötekedni de miért nem bízod szakemberre vagy olyanra aki gyakorlott az ilyesmibe.Nem mindegy a nyomaték főleg a vizes blokknál a kevés akkor azért folyik a sok akkor meg azért mert ki préseled a tömítést alóla és még szakad is minden ja és ha túl húzod nyúlik a tőcsavar és emiatt elmászhat a henger és nem lesz derékszöges a főtengelyhez és szintén 1 oldalba járhat a dugó és jobban kopik a henger gyengébb a motor és gyűrű törés lesz a vége.Szedd ki a rossz tőcsavart és rakjál bele újat ne gányolj!A kiszedés 2 anya össze kontráz és az alsót lassan lazítod meg kell hogy induljon majd kitekered vissza ugyan ez csak akkor a felsővel húzod és a fenékre ért kb. 8 NM és kész semmi több mert nyúlik és szakad a henger fej ugyan ez 8-10 NM és kész mert roty.Nem olyan könnyű ám a motor szerelés.
Sziasztok! Raktam ma fel a motorra a hengerfejet és a csavarok húzásánál az egyik tőcsavarból letört egy kis darab. Így sajnos nem tudom ráfogatni a csavart. Így 4 csavar helyett csak 3 fogja, de azok elég szorosan. Mennyire nagy baj az, hogy az az egy csavar hiányzik?
Sziasztok!

Győrben a Vezér utcában keresünk motoros társakat egy garázsba!
Hosszú távra!

A garázsban 3 motor lesz!
még van 2 szabad hely..
3500 arany az ára/hó..

Eszti felrakta őket,majd elküldöm msn-en a linket este.
tegnap mikor jöttünk haza miki motorol elveszett a mikisapimról a pom-pom
hol vannak a képek?