Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsáss meg, lehet nem fogalmaztam rendesen, de egy rendes versenygokartra gondoltam, nem 4t fűnyíróblokkos kergetőkre, de a termet amúgy sem szeretem annyira. :) :)

http://youtu.be/yGhh4op9pLo váltós[/L]

De természetesen a fixesnek sem lennék ellene :) :)
a tulaj is gokartos,meg ott állandóan kint van a dunaszerdahelyi csapat (akik miatt nem tudtunk motorozni ) szóval ők lehet tudnak segíteni.meg távban sincs messze.
de ott a győrzámolyi,az nem jó?
Munkahely kivételével nem jellemző. De ezért majd biztos kapok, mert hát ugye a belső elhárítás működik, nagyon ráérnek és azt olvasgatják hogy miket írok interneten. :)
Csak pénz kell hozzá!
Jut eszembe, fél hétre jöhetsz is. De NE KÉSS, mert 7re csornán kell lennem!
Gokartpályán voltam már, mármint versenyezni, sőt nagyon jó emlékek fűznek a pályához, de látod ott ezt pont nem kérdeztem.
Azon kívül hogy elkészüljön az összes mocim már csak úgyis két dolog hiányzik az életemből, az egyik az az, hogy kipróbáljak egy rendes gokartot, a másik meg hogy végre menjek olyan ótóval, amin működik az aero :) De az utóbbi sajnos elég távoli kívánság :)
dunaszerdahely
Ide is beírom a kérdést.
Környéken nem tud valaki egy helyet, ahol lehetne kis időre próbára bérelni rendes gokartot?
hát gondoltam hogy szép környék,eddig még rossz helyen nem voltam.
szórakozok
csak mások ezt munkahelynek hívják
akkor otthon találkozunk
Nagyoooon :) én szerettem..... de már 1 hónapja hazaköltöztem :) mit csinálsz kint?
holnap megyek oda
szép város?
igen, miért?
Pozsonyba nem szoktam menni. Igazából ez az első céges kiküldetésem. NSUba megyek fél évre. Holnap indulunk.
Hehe. Nem, "rövid utakon". Mondjuk Győrbe beugrok éjjel, és körrekordot döntök, akkor 11,9szokott lenni a computer szerint az átlag. De Csorna detto, odáig volt már 13,9 is az átlag. Meleg motorral szoktam menni pedig. De 170átlagtempónál zabálja a benzint. De ezt csak éjjel, mert akkó' nincs prafitax.
12-13 liter? Viccelsz ugye?
mivel nála vannak gumik és át is tudja gumizni
itt még nem ment le a nap,de azért jóccakát.reggelig meg ne lássalak
szar.nincs akkora turbólyuk.túl úriemberes
(viszont ilyen szempontból nagyon tetszett a 170 lovas 350nm-es változat, highline,passat.igazi maffia kocsi)
te nem szoktál pozsonyba járni tt-vel?
Vasárnap kiderül milyen a 2.0dízel audi motor. Elvileg azt kapunk kiküldetésre szolgálati kocsinak. (bár csak annyit tudok, h dízel lesz... )
Nah, cakát mindenkinek...
mondeot felejtsd el.komolyan.passatból is inkább az 1,9 pd mint a túlfinomított semmire való 2.0
1.6 teljesen jó,fenntartásilag.bár nekem az 1,4 tfsi jön be nagyon (és leont vezettem vele)
felesleges nagyobb köbcenti.
Aham, nem vagyok dízelpárti. 1,6 alublokkos 101Le (papíron). Bár gondolkodom B6 passaton, vagy mondeoban. Csak újabb passatokban csak ez a hulladék PD motor van, amit meg nem szeretnék az autómban látni. A mondeoban meg TDCI van. De az is lehet, h marad az ezüst villám még egy két évig. Majd meglátom. Most a motor az első...
Egyébként ha normálisan használom, akkor rövid úton is megáll 6.5ben.
én is úgy értettem a 8at hogy sietek.
a 13 az sok
benzines?
Jah, és ha már az autóknál tartunk..
A passatomnak jó intervallumban van a fogyasztása. 5,5l-13l Az első szám a nyugdíjas tempóm, a második meg amikor elborul az agyam és kurvára sietek. Ezt mutatja ez a kis kép is...
ja azokat is lehet hajtani
én annyit tudok h 50 perc 1 tank 200 +-30cal
a tied meg 50nél is megeszik ennyit
Hát nekem az EXC, ha elborul az agyam, akkor mocskosul horpasztja a tankot. 10-12körül simán megeszi (jó, néha sokall a gép kicsit). Ha normálisan használom, akkor mondjuk 7-8ban megáll.
2 hete költöztem Ózdról ide, eddig nem értem rá motorozni, legutóbb még a bükkben motoroztam