Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, ha valaki mondjuk 80%-on, biztonsági tényezőt hagyva tud lapradöntött motorral menni, akkor aláírom, menjen úgy :)
Neked meg integessen a pöcsöm. Vakegér!
Csak a gyávák kanyarodnak...
miért kell fél centi majrénak lenni ahhoz h ne vadállatnak nézzék?lehet h másnak a majré nélküli az olyan mint neked a majrés
Akkor fordítok. A nem döntöm utcán, az azt jelenti, hogy normális profillal a gumi két szélén marad fél-fél centi majrécsík. Persze úttól függően. De leborítani teljesen, hát ahhoz szerintem közúton hülyének kell lenni, akárki akármit mondd.
Bár gondolom én vagyok a fasz, mert booyakasha biztosan a könyökét húzza fel, nehogy lekopjon, mint stoner meg rossi, hisz ő borít utcán is :)
azért ezzel én sem értek egyet,a motort nem csak függőleges közlekedésre alakították ki.az egyedüli kérdés az az,hogy mi a határ a normális és az elmebeteg között,mivel itt nehezebb korrigálni.ez tudástól,körülményektől és a motor adottságaitól is függ.de azért ne bántsuk azokat akik rendeltetésszerűen használják a motort.
és ehhez jönnek a többi dolgok,hogy mi is bejárjuk előtte az útvonalat,ismerjük is.ha pedig valaki hibázik,az mindenhogyan az életünkben kerülhet.a villamos is elüthet,mégis kimész az utcára,érted
Nem nem, te vagy az ász. Azért abban valahol reménykedek, hogy egyről beszélünk és a döntésnek neked nem a majrécsíkos kockára járt gumit jelentik. Amúgy meg kell a vese, szóval csak egészen nyugodtan. :) Én nem szólok bele más dolgába, mindenki azt csinál magával amit akar. :) Szóval hajrá. :)
Pedig emlékezetes buli volt .
Marha nagy király vagy, hogy nem döntesz utcán, de ha nem haragszol meg én a jövőben is fogok!
azért azt gondolhatod hogy nem én miattam mentek oda a rendőrök, amugy mindíg megszoktam nézni az utat amikor odamegyek hogy hol van víz vagy por az uton
azért volt az a balhé a tv-be mert a trfk motoros klubb rendezett egy közös motorozást a balatonra utánna meg ott cseszneken a parkolóba volt egy szlalom verseny utánna meg buli hajnalig
azt mondték hogy kb.40 ember volt
engem is hívtak de pont délutános voltam és nem tudtam menni
tavaj ottvoltam és normálisak voltak
ezzel ellentétbe a tv meg az ujság ojanokat híresztel hogy 100 motoros gyorsulási versenyt tartott, pedig ez csak egy baráti találkozó volt
éppen nem volt más fontosabb hír aztán ezt tuningolják minden hülyeséggel
oké hogy néha 600-as meg 1000-es motorokkal állatul mennek de azért legtöbben normálisak
meg van ojan autósok között is aki ott furikázik föl-alá (lotus elis, bmv z4)
mostmár énse megyek mert sok autós megy a balatonra aztán igy nem lehet menni ha 30 autós sorok vándorolnak
majd szeptemberbe megint üreslessz az ut
Egyébként meg ilyen úton csak nemnormális dönti le. Nem itt kéne ezen versenyezni. Messze vagyok attól, főleg hogy mostanában kb semmit sem motorozok, hogy lapra döntsem a motort. De egy picit jobban bedönteném és jönne valami nem várt esemény, kavics, akármi aztán míg átcsúszok a másik sávon addig áthajt rajtam egy kamaz vizeskaviccsal megrakva, a szalagkorlát darabokra vágna, majd a komposzt meg lefröccsenne a völgybe.
Közúton döntögetni próbálni, merő hülyeség. Csak másban ne essen kár.
Multkori felháborodásotok amúgy érdekes volt, nem is értem, már jóformán olyan szinten ment, mint ahogy a sportmotoron szokott lenni a "mindig az autós a hibás". Mintha nem lennétek tisztában azzal, hogy az ifjú valentinó rózsik ne cseszneknél próbálgatnák ki magukat :) :) Az meg hogy a pár hülye miatt szívjunk? Az a gond, hogy az a pár hülye az a jó erős nagyátlag. :)
Multkor még arról volt szó, hogy a szemetek hazudnak a híradóban, erre meg itt megengedett sebesség felett száguldoztok és még dokumentáljátok is? :)
Ez azért komoly pálfordulat :)
Murván :)
nekem még békebeli motorom van amire gyárilag szereltek középsztendert igy nem terheli a gumit
ezekkel a régi kemény gumikkal lehet pótolni a lóerő hiányát
multkor is egyik kanyarba 5000 fordulaton már csúszott a hátsókerék
igaz ott az ut is szar volt mert csuszik a fehér aszfalt
ja aha a hibátlan fék...szerintem is
miért a szezon végén?
Hogy egész télen az uj gumikon álljon?
No,midegy,ti tudjátok,de nekem a jó gumi,ugyanolyan fontos,mint a hibátlan fék...mindegyiken az életed mulhat...
azt azért nem raktam még föl mert ha eladnám a motort akkor ugyse füzetnék meg rajta az uj gumikat
ha megveszik a motort akkor majd megy föl a másik nsr-re
ha meg nem veszik meg akkor szezon végén cserélve lessz
most ezis megteszi
amugy ha bemelegszik akkor egész jól tapad
a vicc hogy már tavaly vett egy pár zsírúj gumit
Hát...bátrak vagytok...Én mindenesetre biztos nem kockáztatnám az életem,egy szar gumi miatt...
te az enyémből lassan már leválik egy darab .valószínű mikor esésnél a sárvédő beleépült a gumiba akkor vághatta el.és nemrég vettük észre .még levegő nem jön belőle
Vazze,csoki,te agyonrepedezett gumikkal mersz közlekedni?!
ne most megyek benzinér
én akkor szoktam nézni mikor elkezdek kanyarodni vagy mikor már kijövök
azért néha szoktam integetni is a szembejövőknek ha lassabban megyek
azért mert nem a km óra felé mész hanem a kanyarba.de nézegesd csak az órát aztán majd ne csodálkozz ha a szembe sávba találod magad vagy a te sávodban találsz valakit