Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mitszóltok ahhoz hogy ha szeptember 3-4.-én tartanánk egy fórumos találkozót, közös motorozást
ha nagyon elfajulna akkor ottaludhatunk
kinek lenne jó az időpont?
ott mi is szoktunk autóba
szerintem tudom melyiknél tankoltál .barátom mindig ott tankol, de neki eddig semmi gondja nem volt se autóval se motorral .amúgy én ami ott a Laguna fürdőszobai bolt van ott szoktam tankolni (Veszprémi út,József Attila körforgalom,jobbra ki,jobbra első utcán be).búboskacsa aki ott dolgozik a 'motorvonal'-ban ő is ott tankol a Busába.tőle nem hallottam panaszt, meg egyenlőre nekem sincs semmi gondom vele.és lényegesen olcsóbb mint a 'nagy' kutakon
nemtudom hogy a rendőrség mögött mijen benzinkut van mert nem hallottam még róla
győrbe van benzinkut bőven shell, mól, omv, agip
nemtudom hogy mit érdemes rakni a 4 ütemübe
azt mondták már többen is hogy a mól evo neo az nagyon jó a motorba mert erősebb töle meg álítólag kicsit még kevesebbet is fogyaszt, gondolom városba vagy kis fordulaton
agip kutakrara sokan panaszkodnak
megéri normális benzint rakni a motorba és akkor megbízható lessz
nekem tök mindegy mit tankolok mert mindíg ugyan ugy megy a 2 ütemü
multkor 1/3 etanollal járkáltam és azt is szerette, bár volt amikor nem akart menni kis fordulaton
hát már nem azért ,de nem gondoltam volna, hogy létezik még ember, aki ilyen különbségű km-t mérvadónak vesz az órapörgető balkánon.
Örülj neki, hogy ha az évjárat stimmel, a km úgysem fog.
Na meg nem mintha ne lehetne egy hétvége alatt szétgyilkolni akármelyiket is. :)
Sziasztok!

kb 2 hete tankoltam a rendőrség mögött, és másnap szervízben kötött ki a motor. Mivel nem akarok hetente egy tank benzint kiönteni, tanács kellene. Hol jó a benzin?
nemrég jöttem haza szerecsenyböl
kevés fórumos volt, de jó volt a buli
ja hogy ceuiser kell akkor honda vt shadov
esetleg suzuki maruder vagy intruder
ezek már bizonyítottak
szerintem jobban járnál egy suzuki sv-vel ha már v2 kell
megmondom őszintén már nem tudom, csak az maradt meg bennem hogy a 250-est összerakták de ezt már nem sikerült annyira, meg hát ez nem japán.....
merre olvastál róla?Amit eddig találtam az nem volt rossz!sőt!
Beszéltem egy sráccal ő másodszor vett ilyet,és meg van vele elégedve....bár én is félek egy picit tőle!az a baj ilyen teljesítménnyel nincs 600-750 között cruiser,s nagyobbat nem akarok:(
Nem tudom,de nekem ezekhez a nevenincs márkákhoz nincs nagy bizodalmam! Én nem vennék meg ilyet,az biztos!
én amiket olvasgattam ezekről a hyosung 650-esekről, egyik se ér meg egy forintot sem
Hali!Adott egy hyosung gv650 2006-os 5200km 850.000-ért és egy ugyanez csak majdnem 30.000km-rel 620-ért.megér az a 220.000 ezer forint 25ezerrel kevesebb km-t?Tegyük fel azonos műszaki állapot!
30C jósolnak :)
én megyek
ha jóidő lessz ott is alszok
Jöttök hétvégén?

Ingyen koncert, meg csöcsös csajok is lesznek :D:D:D:D

http://sidrovers.gportal.hu
Mérve még nem volt egysem amire sok loerőt mondtak.
(a gazdái:)
Mink 13felet mértünk, azzal már lehet sietni.
Simsonon sosem nézem, az nem törik, hanem hajlik :)
Elötte, komolyan, egyébként gixernél is elég jól belátni, basszus amikor span vette a motorját én végignzétem, pár héttel késöbb meg már berepedt.
Szerintem a KTM-en se nehéz,de még életembe nem néztem meg!
egy simsonon nem nehéz
de én azért nem szedném le mindíg az idomokat az nsr-röl
Ne bassz,te komolyan megnézed a vázat motorozás után?
már beurott
ijen van gyárilag az apriliákba