Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az a fényképezőgép?
nektek csak működőképes nincs.nekünk viszont semmilyen.marad a telefon
nekünk nincs fényképezőnk mégsem verem nagy dobra
nekem csak februári mínusz fokos majrés képem van
Izé...
Nem tudom,mit veszekedtek itt,kinek mekkora a majrécsikja?!
Ez szerintem elég sok mindentöl függ...
Én nem vagyok az a kanyarvadász,de általába olyan fél centi körül van az enyém is...
De most arra gyurok,hogy az elsőgumirol is eltünjön a majrécsik,ne csak a hátsórol...
Szeva Gyuri!
Hát igen,rég voltam felétek,mostanába sok a meló,motorozni sincs nagyon időm...
Viszont,ha gondolod, 3.-án,vagy 4.-én összefuthatnánk a pannoniaringen,egy motorozás erejéig...
Nem azok közé tartozik...
Nem vagy egyszerű .
Te mán megint veszekszőőőőőő?
Holnapra megszögelik a pizzafutár motorodra az ülést, van rajta munka bőven!
A kárpitozás meg jöv hét végére kész!
Nincs mit! 5000 € (ahogy a klasszikus mondja)
Direkt kötözködsz vagy csak nem érted.
Az idézetből kifejezések:
dönti le - le, nem pedig be. értsed másképpen, ledönteni lapra
lapra döntsem - amit lehet az adott technikából
PICIT JOBBAN BEDÖNTENÉM - nyilván ez szubjektív. Tudod rákérdeztél, leírtam, az a fél centis majrécsík, az amikor nem döntöm be picit jobban, hagyok még biztonsági tartalékot, nem határon megyek. Ennél jobban nem tudom leírni.

"én legalább nem keveredek ellentmondásba." Így igaz, nem keveredsz, ahogy én sem, csak szerintem szándékosan nem akarod érteni.
akkor én ezek szerint egyenesen is tudok kanyarodni?
"Egyébként meg ilyen úton csak nemnormális dönti le. Nem itt kéne ezen versenyezni. Messze vagyok attól, főleg hogy mostanában kb semmit sem motorozok, hogy lapra döntsem a motort. DE EGY PICIT JOBBAN BEDÖNTENÉM és jönne valami nem várt esemény"
előzmény:csoki feltett egy képet egy 15-20 fokban döntött motorról
először kitalálod hogy ne döntsük a motort,mert veszélyes,majd kiderül hogy te is lapon közlekedsz,az normális,csak annál nagyobbat ne döntsön senki...
azért a fél centi majréhoz menni kell elég jól.időnként én is lecsiszolom a széleit,de attól még az nem marad úgy örökre
abszolút nem értelek,de már a dízeleknél sem értettelek.én legalább nem keveredek ellentmondásba.
Hát had kérdezzem meg hol volt erről szó? Mert itt nem.
Asszem az volt a mondanivalóm lényege, hogy nem a faszagyereket játszom mikor az utcán motorozom...
Álszenteskedés.. ja hát azt, hogy cseszneknél minden a legnagyobb rendben van, az tényleg az volt. :)
Halihó. Szép jó reggelt Motorosok.
Az V. Motoros találkozó Pusztaszabolcson a Katély kertnél lesz, hogy ne avarjuk a nagy hangokkal a lakosokat. Bár őszintén a Kertnél több a lakos. De mindegy. Lehet hogy a valódi ok, a mentős eljárása lesz, ha van valami, el tudjon menni.
Részletek itt: www.motorordogei.hu
További szép napot!
ha gyalog voltál akkor azért nem láttalak
te kalev ez keresi a bajt .konkurencia
Csak nehogy lófejjel az ágyadban ébredj .
én ismerlek név szerint,te vagy a nemfagyizós-sütizős gyerek,szóval én beszólhatok
Bazzeg' István fingod sincs arról ki vagyok, vagy hogyan motorozok, úgyhogy hagyjuk ezt a "kiafaszagyerek" hülyeséget.
Sosem állítottam, hogy atomzsilettűberkirály módon motoroznék, de nem is állszentkedek egyesekkel ellentétben... De nem biztos, hogy ez a legjobb fórum mindezek megvitatására.
fél centi az elmegy,de itt arról volt szó hogy a csokinál ne döntsünk nagyobbat,az meg 3 centi oldalanként.
Rég hallottam felőled, megvan még a sportszelet?
Mindig előre jelentik nekem hogy merre jársz. Amúgy most este felé a CBA bolt előtt jöttél az RS-el.
melyik mikor? eddig általában mindig észrevettelek.viszont mostanában nem is Keleti ruhában nyomom meg még hátizsákom is van.honnan ismersz fel?