Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sem értem
más kérdés hogy tudok 5l-t a kawával,de ha kergetem,akkor 10l,nincs mese
az nsr az elején mikor még jó volt is evett 10et,de képes volt 4-5l-re is.
astra 5,4l vs 9l
bora 4,5l vs 8l
és folytathatnám.
de a csokinak nem borul el az agya,azért eszik ilyen keveset neki.meg a súbertű a legkevesebb naftára van állítva,kipróbáltam
"4-5 között fogyaszt ha kergeted"

Azért egy-egy eggyest lehagytál a számok elől. :)
Ha nálunk egy akár 125-öst kergetnek, akkor az is horpasztja a tankot keményen. Vagy mást jelent a kergetés.
Nomeg a 6 littyós fogyasztás az amúgyis jónak számít, azon nincs mit filózni.
Biztos én vagyok szar, de amikor összeraktam a babettámat, 55ccm, nem túl éles vezérlés és "bejárattam", az bírt ki 40km-t egy full teli tankkal :) :) Kergetve :)
most hogy gedeon elment már te is a csabcihoz mész?
mondtam már vegyél nsr-t
4-5 között fogyaszt ha kergeted
városba fingom nincsen mert nem szoktam ott motorozni
a videót most nemlehet visszanézni de majd még megpróbálom később
de azért van egy leírás hogy mégis miröl van szó
http://www.hegylakok.hu/2011/0...
eddíg merre motoroztál itt a környékbe?
is* , vannak*

fantasztikusan tudok koncentrálni ma
ja 6liter , ha nem indítod be , mi ?
áhh nem éri meg ezzel játszani most szerintem , így rá vanak állva a témára a buckalakók
sziasztok,
6 liter :O
enyém csak angyon nyugott napjain eszik annyit

trafi meg kapja be, a rendszámra kenj 1 kg sarat, vagy állítsd irányba :D
ja értem

te még meglepődsz az ilyeneken ? ugyan már.. amúgy meg egyértelmű , te lennél hibás ! meg különben is , miért mentél arra , és milyen alapon ..?!
nem eszik sokat, csak sokat megyek vele, bár városba megeszi a 6 -ot

Én ilyen buzeráns helyen traffipaxot mint ma még nem láttam, a büdös jó kur.a anyját már a csóró ge.i rendőrségnek, megyek fel az eto park felől az 1-es úton a felüljáróra ahol jobbra van az árkád balra meg a Spar, nah már most ahogy mész fel a 4 sávos hídra balra a Spar felől egy egyirányú út jön ki az eto park felé, A mártírok útja ha minden igaz, és egy szakaszon 5 sávos az út nah már most ahol találkozik a 4sáv az egy irányú úttal, ott ugye záróvanal van amire ráhajtani tilos , nah már a drága kis kék kalos azon áll meg félig rálógva az útra világítás,vészjelező nélkül, egy deka ember nem ül bent csak egy kurwa kamera, nem elég hogy egy ocsmány undorító helyen van még kibaszottul baleset veszélyes helyen is, kérdezem ha én most annak neki megyek ki is lesz a hibás?
mér mennyit eszik az a dög ? szerintem az enyém éhesebb azért
köszi a segítséget, ha jó idő lesz megnézem ezeket az utakat.
melyik híradóban láttad a versenyt? és mikor? visszakeresném, mert nem láttam
te nem?
hopp-hopp .ez egy hosszabb beszélgetést von majd maga után, úgy gondolom .segítenék, de kb annyit értek hozzá mint giliszta a palacsintasütéshez
te tanultál utrechtben?
inkább kevés
sok műanyag golyó többet ér egyeseknek mint a benzin
ja gélyes az jó csak sok a benzin amit belerakok
Engesztelhető vagyok Nem vagyok annyira toppon műszaki infókban, de sajnos va rá esély....... amint kész, mehet a gurulás
Megjöttem,örűűtök? Aki nem örül,annak eltöretem az ujjait!
200 kilót se könnyebb tologatni .amúgy erősen gondolkodtam rajta h elmenjek-e veled.látom nem ártott volna .na majd kiengesztellek egy közös gurulással .csak legyen jó.én még gondolkodtam olyanon h a szinkron nem-e ment el?
kivételesen nem láttam a motorodat a Csabcinál .vagy már külön műhely van hozzá?
én mindíg megértem
most kimegyek a garázsba szerelni

géesöccázzal most oké minden ?
kilyét kellet volna igaz is a lényeg h csoki értse mit kérdezek
akkor gyere ide
bár lehet hogy nemsokára itt is esik
azt mondta anyám hogy itt nemrég ált el az eső
2-kor keltem akkor már nem esett