Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maradjunk annyiba,hogy utcai guminál teljesen felesleges kiülni...
amerika az egyik véglet,japán a másik véglet,mi meg valahol középen ott vagyunk a "néhány felelősségteljes és néhány motorozni tudó"-val.
bár szerintem egy nagyobb százaléka a motorosoknak volt vagy szeretne menni pl vez.tech tréningre vagy pályára,szóval nem rossz az irány
a baj hogy ezzel egy időben egyre nagyobb rétegnek lesz elérhető a motorozás a "0ft-os kezdővel elviheted" miatt.
Sziasztok! egy ismerősöm motorját az éjjel ELLOPTÁK! A motor egy yamaha tdr 125-ös motor volt. Az felidom élénk piros volt, az oldalidomok kicsit gyengébb pirosak és a faridom a napokban lett javítva! Tehát a képeken a faridomból hiányzik egy kis darab, de a napokban FEKETE foltozással be lett javítva! GYŐR, Nádorvárosból lopták el éjszaka.
BÁRKI TU VAlAMIT A MOTORRÓL, AZ KÉREM ITT JELEZZE: 06-70/58-97-482

Köszönöm!
Sziasztok! egy ismerősöm motorját az éjjel ellopták! a motor egy yamaha tdr 125-ös motor volt.
mi meg Cseszneken lovagolunk ..., http://www.youtube.com/watch?f...
Ja, olyasmi. Jó kis 100-as egy kis agip race 2t-vel megbolondítva :)
ebbe most benzin kell?
mentem eleget régen hidegben meg szakadó esőben / hóban , viharban , most inkább maradok a szép időben , az élménymotorozásnál
na meg arról nem is beszélve , hogy így takarítani is egyszerűbb a motorom , mint egy "esős" motorozás után
Régi szép emlékek, mindig úgy volt, hogy áh, ilyen időben menni, deszar... aztán meg pár kör, mosoly. Aszfalton esőben menni imádok. Főleg akkor ha áll a víz és habzik :) Legjobb. :)
Holnap délelőtt lekapkodom az EXC-ről a maradékot, aztán lehet beviszem porfestetni délután győrbe. Majd rádcsörgök, h járok-e felétek...
esőben meg 16 fokban nem túl élvezetes szerintem
mittomén, holnap megnézzük jóárasítottba. Meg tudni kéne milyen vastag kell neked, nekem is kéne aztán együtt rendelünk. Jó is hogy mondtad, mert vinnem kell a házat maratni.
Ma kurva viccesek voltatok rózsaszín páncéllal... volt az a szint, amit nem kell nálam átlépni...
A végdob meg legyen jó is és szép is, akkor semmi probléma
Hol tok karbon membránlapot venni?
Holnap átjössz, aztán megnézed. :)
Leszólod köcsög? :) :) Azóta cseréltem tompítót a csövön és egyenes a vége, csak hogy örömöd legyen. Semmiből nem tart olyat taknyolni awival. :) Hozzám nyugodtan fordulhatsz, tudod, amit nem tudsz megoldani sok pénzzel, azt oldd meg mégtöbb pénzzel :)
most így áll a bicikli, még a dugót várom, postán van, meg egy ráfot kell cserélni

legkésőbb jövő héten kéne indítani a kicsinyke simsont

Aztán meg beállítani, már stresszelek mi lesz, csak adja az ég, hogy jó legyen, meg ne legyen malőr, megpróbáltam a konstrukcióval nem kísérteni a sorsot. :)
De a tiedének nem egyenes a vége, hanem kúp alakú... meg azért szebben kidolgozott tompítót akarok... (mielőtt azt hinnéd leszólom a munkádat, nem a rezóra mondtam! ;) )
Te fiú! Küld már képet a hangtompítódról, megöl a kíváncsiság, h milyet tudnak gyártani...
a kislányoknak biztos
hát eléggé esélyes :/
Gpben is voltak kivételek, akik nem az akkori "klasszikus" stílusban motoroztak. De a nagyátlag nem ez. Na persze a Bitti nem ül ki az azért erősen szubjektív, de nyilván nem a motor mellett van a teste. Ez persze nem véletlen, majd 190 magas.
ugylátszik hogy holnapse lessz motorozás ha marad a hideg
"Ez ahhoz kell, amikor már elérsz egy olyan kanyarsebességet, amikor szimplán nyeregben ülni már nem elég, át kell helyezned a testsúlyodat."
Ez az állitásod nem fedi a valóságot szerintem...Lásd Bitter Sanyi
Ő például nem ül ki sosem,és mégis nagyon gyors...