Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te is tudod h nem azokra gondolok.mert az le is csúszik az ívről és nem fogja olyan gyorsan venni.én meg úgy vagyok vele h inkább lassabban kezdem el és úgy gyorsítok bele.1 mert a CB-be nincs erő 2 mert nem tudok kanyar közben fékezni 3 mert így nincs esély rá h leessek az ívről és kisodródjak.de sztem ezt te is tapasztaltad
nem lesz meleg? ma sincs meleg
én most egész héten ráérek de senki más nem ér rá
foregon meg a dh-se
majd holnap ha már nem lessz meleg akkor elmegyek valamerre
ez a 7 nekem kilőve, folyamatosan melo, pénteken meg megyek balatonra és csak vasárnap jövök haza, de valamikor mehetünk:) majd jól egyeztetünk:)
láttam már voltál üvegtigrisnél
valamikor motorozhatunk a héten ha akarsz, egész héten ithol vagyok
bakonyba vannak jó túrázós utak
raktam fel a profilba pár képet az új szerzeményről :)
Uff mindenkinek :)
nsr-nél ugyan annyival megyek bele mint amivel kijövök
ugyanis erő hiányában lendületböl megyek
azért lefelé tud gyorsulni egy kicsit
meg mérne nézegessem a km/h-t?
a fordulatszám mérőt ugyse kell nézni mert azt hallom
update!
nem az a lényeg hogy mennyivel mész bele (sok ember végigfékezi) hanem hogy mekkora a legkisebb sebességed,emiatt lesz jó az átlag..
Csá.:)
Oké, szólok:) Köszi
nem az a lényeg h mennyivel jössz ki a kanyarból, hanem az h mennyivel mész bele .meg az már régen rossz ha te cseszneken a km órát nézegeted
nekem már elég régi gumik vannak a motoron
a hátsó az már 6 éves
az első meg nemtudom de jól kivan repedezve (már nem gyártják)
ugyhogy meg kell elégednem ezzel
neki is az van
Te csoki,ilyet a bütykös gumival is döntök!
azért egész jó de még van tovább is
pedig itt már 100-al mentem
a héten elmehetnénk motorozni ha ráérsz egész nap
és mire jutottál mennyire?
multkor mondtam havernak hogy fényképezzen le cseszneken a kanyarba mert ojan kép még nincsen rólam, meg látni akartam hogy mennyire döntöm a motort
végülis sikerült neki
azt mondta majd kinygyíttod, ki is lett nagyítva
nagyon minőségi lett
holnapután megint drágul a benzin
1 hét szabi
mehetünk motorozni
esküvő?megunta az életét?
Na mi van a motoroddal? Ha valami kell szóljál!
Nemsokára lesz az esküvője...:)
Hívd fel telefonon....
Még annyit,hogy a Zsoltitól meg a tesójától sokat el tudsz lesni.Az Ati (KX) is mellettük tanult meg motorozni.
Ha a magasságodhot jó az a kiskerekű,akkor tényleg jó tanuló motornak a 85-ös. Az Ati rendben tartotta a azt a KX-et,az biztos.A Zsolti meg azért mondja az YZ-t,mert neki az a szive csücske! Kezdeni mindegy milyen motort veszel,úgysem nagyon fogod érezni a külömbséget közöttük.Motor erőben nincs is nagyon sok külömbség,inkább a futómű,de azt meg lehet állítani,szelepelni,de ez neked egy késöbbi történet.
Kx vagy yz?
Ne már más mondja meg neked mi tetszik, próbáld ki.
Egyébként tökmindegy. Aki elöbb tanult meg motorozni, mint járni (sokan vannak így), azok a 65-ös kx-el is kikerülnének, ha alád meg egy 250-es tennének. És nagyon durván, akkor is ha egy évig mást se kéne csinálnod, csak krosszot gyakorolni. :)