Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mármint , hogy a pályán ?
ott le kell tenni a térdedet
valószínű.. én haza is akarok jutni utána , lehetőleg motorral , egy darabban
Na még kitalálom akkor ... Hungaroringen , Euroringen meg Kakucsringen már voltam de a Pannónia eddig valamiért kimaradt
este lessz motogp
szoci motorral kell kezdeni
ööö,izé...hát,ha a riga annak számit,akkor 86-ban volt...
neked nem is volt kicsi motorod?
csak a 750-es?
Mivel eddig kétszer voltam fent a pannoniaringen,egyszer a 750-el,és most a sportszelettel,azt kell mondjam,igen...
te is kezdő vagy?
hát,én mikor voltam utoljára,akkor negyed 5-töl 5-ig mentek a kezdők,meg fél 6-tol 6-ig...
És én nem is regisztráltam napokkal elötte,csak odamentem,mondtam a szervezőknek,hogy szeretnék felmenni,megmondták mennyi,és felmentem...
És igy jöttem le...
ojat is lehet? azt 3x20 perc?
én ugytudtam hogy csak félnapos meg egész napos jegy van
nagy dolog...
nemsokára nem fogok irigykedni
csak nektek vannak ilyen problémáitok .mondjuk az én motorom is otthon van...csak az a helyzet h én is
szerintem sokkal nagyobb gond h a motor otthon van.
vagy neked nem?
Szevasztok töketlenek! Gondoltam kicsit bekukkantok. Remélem hiányoztam. ÓÓÓÓÓÓÓÓ nem kell szavatkozni tudom ,hogy hiányoztam! Mi újság odahaza? Itt németbe folyamatosan fos az idő.Nem lehet menni.
Old timerben is mennek ott, és sokan szeretik.
ez a lényege az egésznek.lefogadom a 3 percemtől jobban fogom magam érezni mint meklau egy 1:56os időtől
A multkor én is csak azért mentem,hogy motorozzak egy jót...
Igaz,most is azért megyek majd,és engem egyáltalán nem érdekel,mennyi idő alatt fogok körbeérni...
egyenlőre mindegy.az 1.re nincs célkitűzésem.majd a következőre lesz.megyek,és a végén boldogan akarok lejönni,akár 2,5 akár 3 akár 4 perc.mert ezért megyek oda,nem PB-ért. (btw akármit futok PB lesz )
Ha utánam jössz,akkor 3 alatt is körbeérhetsz...
Vagy meg is előzhetsz...
egyáltalán nem azt mondtam hogy szar idő,csak hogy a motorok képesek rá,tehát ne arra fogjuk
én lehet hogy körbeérek 3 perc alatt,de lehet hogy csak 4 alatt
de 2:00-s motorom van
na,ezt jól megfogalmaztam...
hidd el nekem,a haverom utcai gumival 2:10 körüli időket ment,utcai gumival...
Sima utcai motorral má kevesen előzték meg..
ő az aki literessel lesz ott?valakit mondtál,tudod