Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na csak idetaláltál .igen én voltam.sikerült hazavinni?
http://motoroswebaruhaz.hu/
vegyél itt gyertyát, ikrénybe van a bolt
én már egy ideje mindenért ide járok
na mentem gurulni bakonyba
mennék én......de még nem gurulóképes :) gyertyacsere :( aztán benne vagyok :)
tese jössz motorozni?
ne nekem igérgessed a motort hanem a barátnődnek
amugyse kellene kawasaki
nemsokára megyek
akkor nemjön senki?
foregon gyere te
dhfear.....veled találkoztam pár napja, amikor meghalt a motrom Győrben a felügyeletnél? :) nem emlékeztem a nickre, de ez volt a legismerősebb :))
csak ez?
hát ez egy bonyolult ügy
te , ez a gondolatmeneted most nem teljesen világos nekem
akkor valamit szarul csinálhatsz .aki eddig barátnő volt és még nem ült motoron az most azt mondja h azért ajánlja h a következőnek is legyen motorja
hát én marha messze vagyok a papucs fogalmától , szimplán megígértem valamit

csoki : ha ráveszed , hogy felüljön mögém a motorra és úgy mennyünk , neked adom a Kawát de komolyan
vagy az
vagy fölültetni hátra
Papucs sarkára kell állni, aztán elmenni motorozni :) :) :)
vagy kimész most vagy majd esőbe
azagáz , hogy barátnőm ma jött haza nyaralásból és a holnapot már múlt héten lefoglalta amúgy mennék motorozni , akár egész nap
vagy holnap mennyünk ki később
akkor már jó neked?
na nemáár
naja ...
akkor már eső lessz
akkor megy majd ki dh mert eső lessz
na az f@sza mert a holnap pont nem jó úgy néz ki csütörtökön meg már szar idő lesz mi ?
holnap már jó idő lessz
ugyhogy én kimegyek csesznekre 2 óra után
a büfénél megtalálsz
najó egyszer , még az NSR-em volt , csesznekek elkapott egy vihar , azt mondjuk én is élveztem . mármint , hogy lefele úgy előzgettem a nagy sportmotorokat mintha álltak volna a csúszkálást mondjuk én vizen sem szeretem jobban , főleg ha az árokban végződik
hogy mit élvezek?a mazsolák olyankor nem merészkednek ki az utakra,aki kimegy az is lassabban megy,nincs döglesztő meleg,hamarabb megindul a hátsó kerék,meg úgy alapból más a hangulata.én alapból szeretem az esőt
bmeg mond már meg mit élvezel te az esőben motorozáson ? én rohadtul utálok , na meg a bőr ruhának se tesz túl jót egyenlőre várom a jobb időt
erre megint csak azt tudom mondani, hogy a kislányoknak biztos .mondjuk lehet h gyorsaságival én sem élvezném annyira mint a CB-vel.de hát erről majd később nyilatkozom
Olyan kategóriákban ahol csak utcai gumival lehet menni, ott is látványosan kiülnek a gyorsak.