Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze szedjük elő megint a Pécsi esetet .a másik videó meg sztem legalább 2 éves ha nem régebbi.a 10 fős banda meg sztem egyszerre versenyeznek Cseszneken...de keresztbe
valamit ki kellett találni .vagy csak pont most ment arra valaki aki sok embert ismer és őt pont zavarták .minden nyáron kell egy ilyen hír h a motorosok köcsögök
ez most tök úgy jön le nekem, hogy idén nyáron nem volt még semmi gond a motorosokkal, kicsit kezd elveszni az előítélet hogy barmok meg stb, és hogy biztos ne így legyen most kitalálják hogy gyorsulnak a kanyarokba
Tv2-n is volt ugyan erről szó , az előbb néztem . Ott is gyorsulási versenyt emlegetnek , " noooormális ?! "
vicc hát főleg a szakértő néni bejelentííse
hát vicc az egész nem ?!
nevetséges ez az egész hallod ..
dehogynem , pénteken is voltam , de nagyon úgy néz ki , hogy mostantól még hobban kell figyelnünk
Nehéz,plusz a futómű is kaka. Cserébe igénytelene,mint az állat! A KTM azért sokkal szervíigényesebb.
Ja.. azon vagyok..
az fix hogy a doktor Z nehéz. amolyan mindenes,
amugy cross akkor CR RM nekem is kéne 1
Csoki,most fejezd be a hülyeségek írkálását! A teleszkópszimering,mondjuk elöbb szétmegy a sártól,mint az ugratástól. A kormánycsapágyan négy éve van a motorba.

A másik,a drz nem a cross pályára való! Lehet hogy valaki átugorja vele a nagyasztalt,de a rumplikon elvérzik vele,mert kaka a futómű alatta,plusz olyan nehéz mint egy tank! Az enduro az erdőbe való,a cross motor meg a pályára.
Meséltem az asszonynak hogy mi történt. Nagyon sajnált ő is. Elég szarul néz ki a paripa. Kell keresni hozzá egy donort.
Pedig pont a cross motorból elég a 125-ös. A 250-es már nem igazán a tanuló kategória. Egyszer rossz helyen nyit a kipufogó szelep,aztán már nem is tudod hogy merről jöttél.

A helyedben az apriliákat elfelejteném. Ha cross,akkor suzuki RM 125.
neeee már a híradóban is?
a részeg autós, fekete füstben közlekedő 4 kerekűek stb stb lehet sorolni.
én is tegyek feljelentést amikor a kamion leszorít szinte a kavicsba mert úgy is lejjebb megyek? jihetetlen.......
majd később megnézem a másik gépen mert ezen a laptopon nincsen ojan program ami letölti
te nem szoktál kimenni mostanába csesznekre?
16 perctől nézzétek :Csesznek
nevetséges azért..
én is
de azért nem mindíg
baszki, mkost is véletlen , hogy tudok írni... mindíg melózok....
ha annyira hiányzik akkor nézzél be gyakrabban ide a fórumra
ÓÓÓ csoki bácsi... De hiányzott a szép, helyesírásod...
Jaja.... :)
Veszek egy műszaki nélküli pont ilyet, és átpakolom a spoilereket, meg a sérült alkatrészeket, és kész is.... :)
kitartás, megjön a della és pikk pakk helyreáll.
hijába füzet a biztosító
ehhez a motorhoz nehéz lessz mindent beszerezni mert már ritka tipus
Kicsit lépek, megyek dinnyéért... CSá
Nekem nem igazán, de mindenképpen meg akarom csináltatni... megvárom, míg a biztosító fizet, akkor.....
Nem is siettem, reggel mentem melózni, előztem, a kisöreg meg nem látott, aztán rámhúzta a kormányt....