Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te se dolgozol jóember?
azt hittem csak én vagyok ilyen kiváltságos
a motorokhoz Jimmy ért,viszont...rosszul tudod.a 25-ös motoroknak nem csak adás-vételijük van.sőt.igazából amik voltak neked RG80,DT80 azokat sem lehet csak adás-vételivel.mivel 50ccm felett már nem segédmotor és azokat már papíroztatni kell.az már más kérdés h van egy rakás 50/70,50/80,50/125-ös gép.ha olyan kedve van a rendőrnek és nagyon szemét akar lenni akkor berendeli mérésre,de igazából a blokk oldalába is bele van ütve h 125ccm és ha neked csak 50-es papírjaid vannak akkor jól megzsanettoznak
a foregonra hivatkozva mindenki kap kedvezményt
Bocsi, hogy ide, de itt biztosan előbb kapok választ:

"Sziasztok! Amiatt fordulok hozzátok, hogy vacilálok az enduro és a crossmotor között. Enduroban is kifejezetten a crossos kinéző (Ktm Exc 125, Husqvarna Wre 125...) motorok érdekelnek, csak hogy mehessen közúton.

De ha esetleg, cross motort vennék, tegyük fel egy Honda Cr 125-öt, akkor tudom, hogy az költségesebb, de mégis mennyivel?

Tehát a kérdések: Hány üzemóra után érdemes/kell ekkora köbcentinél cserélni alkatrészeket, és melyek ezek? Ha csak hobby szinten crossoznék, akkor ezek az alkatrészek milyen árban vannak? (Nem a legmárkásebb dugattyúk... Csak, hogy hétvégenként menjen a gép.) Azt tudom, hogy 125-ös motoroknak is csak adás-vételijük van. Abba beleköthet a rendőr? (Például ha a közeli pályára eltolom)

Egyelőre ennyi kérdésem van, mert ha nem annyira vészes egy ilyen gép karbantartása, azaz nem havi szinten kell venni hozá a dolgokat, akkor beruháznék egyre, de ha költséges, akkor marad a crossos endurok. :) Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv: Mta4"
a szándékot a fontos
egyébként hozzá lehet szokni,főleg mert első kerekes
tudom h mindig centírozni kell.csak nem értettem h miért kérdezted úgy h csere+centír .amúgy neki van kézi centír is.de inkább a gépet használja
nézzétek az uj yamaha raptor quad-ot
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
dh megnéztem amit iwiwen irtál
nem drága ha tényleg normálisan megcsinálja
amugy azért centírozza mert azt centírozni kell
nem tudnak tökéletes gumit legyártani, na meg a felnise tökéletes
meg nem mindegy hogyan forgatják a gumit a felnin mert vn amikor be lehet ugy forgatni hogy csak nagyon kevés sulyt kell rátenni
nem ugy mint az én elsőkerekemen amin 60g van
hallottam ojat hogy valahol győrbe (talán a csabcinál) kézzel is centíroznak de az tökéletes lessz
a gép nem tudja tökéletesen megmérni
Azt nem mondtam hogy tudok segíteni,csak megkérdezem.
Nem mernék menni az astrával,túl erős lenne nekem! Nem biztos hogy tudnám uralni azt az erőt,amit az a kocsi képvisel!
hivatkozz a foregonra hátha kapsz kedvezményt
hát örülnék neki ha valaki tud segíteni.
tudtam hogy a család keze mindenhova elér
cserébe majd mehetsz egy kört az a4 verő astrával
Írd meg hogy mire jutott a barátod,aztán megpróbálok én is utánakérdezni,ha neki nem sikerül intézni valamit.
Ilyet hordtam én is,mikor szétment. Valakitől úgy kaptam kölcsön.Meg amit a cimborám ad holnap,szerintem az is ilyesmi.
én ilyenrű beszétem
tegnap?
jövő hét.holnap bemegy barátom,azt mondta ő ismer ott valakit.
aztán ha nem jár sikerrel,akkor bajban leszek.aug 15re készen kell lennem,és addig még regadó,okmányiroda stb
Mikorra kellene?
mert 1 hónapra adnak.annyi ideje nincs a családnak,te is tudod
köszi
Vizsgaidőpontot akarsz kérni?Minek ahhoz ember?
igen.az időpont kellene időben
akkor így...
Mindenhol vannak alvó ügynökök,ezt te is tudod! Mit akarsz a KPM-nél? Első forgalombahelyezést a motorodra?
Hi!
Hát,jobb ha elötte felhivod szerintem...
Tel sz:06203632486
a dózsa györgy utcába,az utca közepén jobbra van
a dózsa györgy ut,meg a fő utrol nyilik balra,de azt meg tudod nézni,térképen...
üdv
igazából nem akarok kockáztatni.csak nekem csinált motort meg nem akarok azért összeveszni vele mert megkarcolja,szóval az autó továbbra is odamegy,a motort meg viszem csabcihoz