Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van,csak mivel a motort már eladtam,a zacskó nincs meg,és nem vagyok magyarországon,ezért nem tudok megmondani a típust
viszont fogalmazhattam volna jobban
Ja, hidegen relatív kis nyomással szoktak menni, egyrészt úgyis bemelegszik, meg hát szerény tapasztalatom szerint nem tör ki olyan hirtelen, sokkal könnyebben visszahozható a sírból a helyzet, jobban érezni a határt. Keményen meg csak csussz és volt nincs alattad a moci.
Ez egyébként tök jó, nem kell szerénykedni, a magyar valentino rossik 99%-nál simán jobb vagy :)
a pannonia ringen voltam tegnap.
nem a köridő volt a lényeg számomra,hanem,hogy kipróbáljam a motort pályán,szóval a köridőt nem is néztem(valószinüleg nem lehetne vele dicsekedni)
De azért tetszett,csak valószinü a guminymás tul sok volt pályára(2,5 2,9),de azt bőven tudta igy is,mint amit én mertem...
Melyik pálya? Köridő?
Sorry, hogy belepofázok, már multkor is alig bírtam megállni. Namost a Brembo, AP Racing kb kismilló fékbetétet gyárt, különböző összetételűeket. Namost én nem megkérdőjelezni szeretném az állításodat, sőt egyenesen örömteli a tapasztalatok megosztása, de akkor nemcsak te, hanem úgy mindenki, legyetek szívesek már odaírni, hogy pontosan milyen típusú ap racing betétnél volt jobb a pontosan milyen típusú másik. :) Mert azért az AP Racing az f1-ben is megtudja állni a helyét :)
kipróbáltam a sportszeletet pályán...
72%-nál megállt .újrakezdtem
az volt fenn?
asszem nem volt rossz.jobb mint az apracing
akkor itt vagyok
most megy
tartalék nsr helyett vegyél inkább egy jó VFR-t :P :D
még jó hogy van
amit adtál egyszer alkatrészeket abból már a multkor felhasználtam egy hátsó fékbetétet
most felemás betét van hátul
de jól fog
nálad hogy vizsgázott a gold fren?
ja tényleg van tartalék nsr-ed
az most kell oda mert el van törve
a kerék meg csapágyas lett ugyhogy beraktam a másikat
ezen bridgestone bt35 gumi van és nem ojan nagy mint a másik
jobban fog
tegnap már teszteltem cseszneken
az indexen a szigszalag gyári felszereltség vagy optikai tuning?
csak nem te fetetted?
ez nem a délutáni szieszta ideje
üljetek motorra
én is motoroztam délután cseszneken
na,elmegyek aludni.visszajövök,mikor feltöltöd
na én is elmegyek aludni .mikor feltöltöm gyere majd vissza
na,elmegyek aludni,mire visszajövök fel legyen töltve
na,dádá lesz ha sokat szemtelenkedsz
vagy holnap .bár akkor meg Transformers 3

cseszneken nem mentem vele olyan jót,a pilisbe jobban szerettem
cseszneken mennyit mentél kanyarokba?