Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

metzellernek volt egy jobbfajta keveréken,nem tudom a nevét,de sokat kellett melegíteni,és jó aszfalton hogy ne menjen ki alólam.
de igazából ha dot 2010 vagy 2011es és legalább sport-túra,akkor sikerülnie kell.nekem az volt a baj hogy régi volt.meg volt egy kis időre d208am,az nagyon tetszett
az nsr-en neked mejik gumi volt leg jobb a kanyarokba?
amejikkel lábtartó is leért
dh eddíg nem volt hozzászokva a korán keléshez mert régen is 9 órára ment dógozni
és fél 10-kor még fórumozott
nemcsak lehet,hanem van is,szóval nem könnyű eset.szerencsére ezekre a motorokra könnyen találok,de az nsr-re nehéz volt.
meg nem is volt rajta supercorsa ill pilot power 2ct..most meg van,és egyszerűen csoda
én is 4kor kelek,de attól még nem fogok korábban lefeküdni
akkor holnap
a formája is külömbözik a gumiknak
van ojan aminek a széle teljesen le van húzva egyenesre vagyis van egy pereme
meg van ojan aminek nincsen pereme hanem kerek a gumi oldala
Ja hát, a szükség nagy úr. :)
A poén az, hogy profilra két pl 100/80-17-es különböző márkájú gumi között is lehet különbség :)
ma már biztos nem, mert megyek aludni.megint délelőttös vagyok
az én RSem gyárija 90 és 120.és a 25ösnek is ugyanez a váza.a 140es már arra kis kurva nagy.a CB-n van most a 140es és annak 130 a gyárija (ha jól rémlik )
ha nem veszik meg akkor megy rá az uj gumi
az 110/70-17 és 130/70-18 pirelli sportdemon
azt toljad ma fel
ja csak azt úgy tervezték,ezt meg nem.ráadásul lehet szélesebb a felnije,nem tudom.
mindenesetre ha nem váltóméret megy fel,akkor sz*pás,ezt megtanultam már 1-2 gumin..
a 140 még beleférne
szerintem nem lenne valami nagy változás
az af1 meg rs-be is akkora van gyárilag
még amúgy van egy part 4 is .majd ha lesz annyi időm akkor összedobok.még a gedeonos videóval sem vagyok sehol
hogy szarabb a kanyarokban?ha nem váltóméret,akkor igen.
hogy nincs választék,ezért meg kell becsülni a 140eset?az is igaz..
ja 18,látod már nem is emlékszem rá,pedig nem volt rossz móka
na ezt most rosszul irtad
az igaz hogy elől 100/80-17 de hátul 130/70-18 az ujabbakon már hátul is 17-es kerék van de az enyém még a régi 18-as
nekem elől nem gyári van most 110/80-17 és összehúzza a felni de azért jó
tegnap cseszneken a büfés peti kipróbálta és azt mondta hogy nagyon jól lehet vele menni lendületből de erő az nincsen benne
és mijen igaza van
Bár végülis a valentinó rózsiknak, akik kockára járják, azoknak szóval tökmindegy :)
Nemár. Belerakni a legszélesebbet, aztán összehúzza a felni a picsába és tojáson járni az baromi nagy ötlet :)
100/80-17 és 130/80-17 de befér a 110 és a 140,szerintem csokinak a gyári méret van
csoki milyen méretű gumik vannak az nsr-en?
ezt most mondták nekünk is hántán hogy jövőhéten lessz valami ácson
de fingunk nincsen hogy mi lessz
Valaki megy júli 14-én a Hungaroringre mert szívesen elmennék vele?!
Hello! Meg tudná valaki mondani, hogy a 10.-i Ácsi EB-re mennyi lesz a belépő? És hogy mikor kezdődnek a programok? Köszöntem!
Csak a brezovai gokartpályán.