Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bakonyba. Oda ti úgysem jöttök! Csak szokott itt lenni a fórumon annyi nagydumás,aztán mikor motorozni kellene meg csak sunnyognak! Na mind1,én megyek!

én nemsokára megyek motorozni
hova akarsz menni vasárnap?
Rájöttem,hogy itt is csak a számítógép előtt motorozik mindenki!

igazad is van,mindenki menjen oda vissza ahonnan jött,csak nekem ne kelljen
Na mi van ratyi rambók? Hétfő is ünnep,akkor is mehetünk ám ha a vasárnap nem jó!
Cece tanulhat a Yahzeetól....
Rohadt külfőődiek! Auslander rausz!
ja a külföldi rendszámosok olyanok..
Vasárnap valaki bakonyba,egy laza túrára? Vállalom az idegenvezetést!
Persze hogy igazam van! Ha nem mondok semmit,akkor is igazam van!
inkább gyere blues company koncertre sikátorba vasárnap
én a robogósoknak is szoktam visszainteni
akkor nemszoktam ha éppen fékezek aztán markolom a kuplungot
azért a legtöbb motoros int
a külföldi rendszámosok viszont nem szoktak
mától kezdve 3 napos borfesztivál Hegyeshalomba . Akit érdekel bővebb infó szóljon és linkelek :) fellépők pl : bódi gucci , korda gyurika stb ...
Mosonmagyaróvár körül lakik valaki ?
oké főnök,te mindig igazat beszélsz,így fogok tenni
Akkor vegyél előre egy magas és közép szettet,hátra meg egy ládát erősítővel.
Szabaddá váltál?Véget ért egy hosszú kapcsolat? Elveszett valahol a plüss macid?
nem jó emberekkel találkozol .nekem az RS-el is köszönnek
Ki kell menni egy versenypályára. Ott aszfalton a térdkoptató és a gumi peremének kopása adja a presztízst, nem a citromságra és a neonzöld idom, meg a monster matrica. :)
Én mondjuk ezen nem aggódok, de a simsonnal ha megyek szoktak inteni. Sőt, egyszer jöttem végig egy osztrák rendszámú HD-vel Győrtől Eneséig Simsonnal, na az tök normális volt, még a végén mutogatott is valami jópofát, meg intett elköszönéskor :)
Ezekkel nem kell foglalkozni, lehet pl én sem intenék, ha éppen a főnökömet szidom magamban, mert egyszerűen észre sem vennélek :)
Az sokkal zavaróbb, hogy bmw-t pl úton még indexelni nem láttam, kivéve ha a parkolóautómatája szigorúan szabálytalan helyen bekapcsol (egyszerre villog mindkettő) és arra alapozva áll neki előzni, szigorúan záróvonalon, beláthatatlan szar helyen(elötte 1-2 km-el, utána 1-2km-el tökéletes lett volna), hogy majd én satu féket nyomok, hogy beférjen. Ja és mindig szigorúan a seggem mögül, pusztán erőből, kicsit sem lendületből, így mindkettőből vajmi kevés van, de hát majd én úgyis fékezek, hogy beférjen. :) Persze a haveroknak már biztos úgy adja elő, hogy olyan erős a kocsi, hogy csak úgy előzgeti a sorokat akárhol :)
én úgy vagyok vele hogy ha látom hogy kismotor vagy NAGYrobogós és int akkor én intek, mert tudom hogy motoros van rajta
A szituáció(k) :

1. Állok a piros lámpánál (ma éppen a DT-t használtam). A szemben lévő sávban (szintén piros lámpánál) utánam úgy 10 mp-cel megáll egy másik motoros. Ma ritkán találkoztam kollégákkal, így megörültem. Mindkettőnknek zöldre váltott a lámpa, intettem ahogyan az szokás (!), láttam a szemét -egyikünkön sem volt napszemüveg-, minden nélkül tovább megy (Honda Hornet 600 -kék-). Oké, mögöttem volt a pizzaszállító doboz, de b@szki véleményem szerint azért legyen már gerinc legalább egy bólintásra, ha 3 mp-ig kint van a mancsom...
2. Megállok a Rob&Roy előtt, felállok a patkára, pár másodperc után megáll a buszsávban egy CBR. Elindulok a szemközti étterembe, köszönök neki (egyikünkön sem volt sisak már), rám né, aztán a motoromra (ismét DT). Majd továbbalag némán, boldogan...

Azt írhatnám, hogy a motorosok 40%-a nem köszön motorozás közben, ha DT-n vagyok. Oké, talán megértem, virsligumik, de nem 80-asnak néz ki. Mindegy, no. :)
Az Intruderrel (400) is közlekedem... Ez a % arány akkor sem változik (valamit azért javul).

Kérlek Benneteket, ne nézzétek le a kisebbeket, valamint ha másodpercekig (2, 3) kint a mancs, egy biccentést legalább, mert elég demoralizáló ez így...

Ki mit gondol, nyugodtan firkantsa le!

Köszönöm, aludjatok jól!
http://www.t-motor-sidecar.com...



2011.05.30.-22:17
II.Buick Western autos és motoros hétvége Junius 10-11-12.

Belépési dij 1000 ft

-Kaszkadör show(bankrablás,akasztás )

-Élö country zene

- Fegyveres párbaj vetélkedö

-Palacsintaevö verseny

- Line dance show

-








___________ . : Copyright © t-motor-sidecar.com web: KataPorta :.___________
Na majd Yahzee megkérdezi Cecét, hogy hogy megy a csajbefűzés :) Aztán leírhatja ide :)
De egyébként éppen most váltam szabaddá, 6 év után, hosszú idő volt :)
na erre gondoltam én is,csak mint mondtam nem értek hozzá.ezért is kérek segítséget,nem akarok én hihetetlenül jó hangzást,csak kicsit nagyobb hangerővel is szépen tisztán szóljon,meg azért legyen mélynyomó
az a baj hogy tök szépen leírtad az elméletet,csak én halandó ugyanúgy nem tudom ebből hogy az íbéjen melyiket vegyem
vagy tudsz valakit otthon?nekem használt is jó,ha működik,meg úgy sem akarok rá sokat költeni.ennyiért meg nem is lehet csodát várni,de azért biztos van jobb mint a gyári..
Beszélj vele,hátha tud valami trükköt. Szokott nála lenni alkatrész is.