Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a délelőttel az a baj hogy kevés pénz.amúgy frankó,mert kora délután otthon vagy és mehetsz motorozni
eddig még csak délelőttre járok .nekem ez a legszörnyűbb
3 műszak?vannak előnyei,de volt egy hátránya is,minden héten átszokni..
hát ha még menne.nekünk is 5öt eszik,csak megy is.
amúgy a zastrának németbe 5,6 jött ki tele cuccal,utassal.le a kalappal
csak az a baj hogy egy beszorult kézifékes trabi is lenyomja,de hát mindennek megvan az előnye és a hátránya is
ez jó volt
tudtunk is aztán olyan helyet de 4-5 óra fele léptünk.
és sajnáltuk a belépö árát.
nem erre számitottunk.
ja amugy barátnőmmel voltam,csak ő kocsival jött fel.ő ..ők is ott voltak velünk.haveré is.
Én is teljesen meg vagyok lepődve! Egyébként teljesen igaza van!

Onnan nem messze tudok olyan helyet,ahol egész nap el lehettek volna a srácok! Igaz,ott nem látják őket a csajok,hogy milyen menők!
Nem tudom mi a bajod a munkába járással. Én felkelek fél 7 kor és szép kényelmesen fél 8 kor beballagok.
Aszta CSOKI te ilyent is tudsz? Elgurult a gyógyszer vazze! Mondtam én nektek lesz ebből is férfi!
menő-manó
olyankor már reggelizek .estire leszek kíváncsi
még megy.és még mindig csak 5-öt eszik
elb@szom az időt
jah!átirtam a nickemet mert már utáltam hogy semmi célzás nincs benne 2éve!Attis850502.......AttisXL600R
ááá
azt hittem oltani akarsz!
leesett!
látom ti is ilyen rendesek vagytok egymással
népművészeti agyagedény vagy.
itt most meg kell hogy védjem kalev barátunkat is , mi bajod a ratyikkal ?
amugy örülök hogy te legalább jól érezted magad,de ettöl szerintem ratyi volt.
hát igen!cimbivel elszaladt a ló!
én kérek elnézést helyette!
amugy mi inkább a bejárat és a felsö kanyargós részeken téptük neki.ö egy kicsit kilógott....
dehát nem vagyok az apja hogy megmondjam neki hogy álljon le!
amugy se értené!az offroad részre meg tényleg nem engedett fel a rendezö,pedig futam elött 3 órával akartunk 1-2-t mászni!
azta csoki
az elütésről jut eszembe
ott áltunk a parkoló autók mellett és valamejikőtök bukósisak nélkül száguldott ittas állapotba felelőtlenül
volt velünk egy lány aki azt kérdezte hogy ha most nem léptem volna arréb akkor elütött volna?
valószínű hogy igen
ti most nézők voltatok ami azt jelenti hogy leparkolsz aztán megnézed a bemutatót, eszel, iszol
ezeket a rendezvényeket nem arra találták ki hogy ti ott száguldozzatok semmivelse törödve
arra ottvolt az esti gyorsulás meg az offroad amire biztos nem neveztetek be
ugyhogy ne sirjon a szád hogy nem tudtatok menni az offroad pályán
amugy nem egész nap mentek az offroadosok ugyhogy ha megvártátok volna míg befejezik akkor mehettetek volna ti is
öcsém meg 2 haverja fentvoltak cross motorral és ők találtak ojan helyet ahol tudtak motorozni (nem a parkolóba)
én nem a semmire füzettem 3000ft-ot mert péntek délutántól vasárnap estig ottvoltam
ja-ja.
próbáltuk elütni az időt ha már kifizettük a semmire a 3000ft-ot!
bebasztunk aszt jó van.
hazafele meg bementünk crosspályára.haver nyelve majd leszakadt akkorát harapott az elsö asztalnál,ugratás utánn
mit dógozol?
ti eszetlenkedtetek a parkolóba?
tud valaki hasonló céget Győrben? http://www.foliavagas.hu/ akik tankpad készítéssel és fóliavágással foglalkoznak? kkösz