Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jajj ez volt az előzős rész,ezt megnéztem 3szor
nagyon jóó
te is ilyenkor kelsz?az a jó benne,hogy most voltam a boltba,a pénztáros még félkómába csinálta a dolgát,én meg már melobol jöttem haza tele adrenalinnal
onnan már csak 1 lépés francia,küldjétek vissza a gyárba és mondjátok meg nekik hogy selejt.mint az összes többi is
nincs az a pénz .na meg nincs ilyenkor busz innen amivel elérném a cégest bent.anyámék meg elvitték a kocsit szerelőhöz olaszba
keresztapa csinálj már valamit.mondom h ez kurva korán van
ja azt nem mondtam h a számok több albumon is rajta voltak én meg az összes létezőt küldtem.kiválogatjátok amelyik jobb.talán van koncertfelvétel is közte
le kell rakni a motort
Dh megkaptam a csomagot!
motort élvezetesebb túlélni .meg most már az a baj h nem csak a motort kell túlélnem hanem a melót is.így már megterhelőbb
hát ha a motorokat túlélted csaknem halsz bele a melóba
szar .nem a 4 karikásokhoz kerültem hanem a másikba .majd csak túlélem valahogy
kösz.meló?
Jól van még nem tudom mikor ,gyerek függvénye az egész. Sajnos nálunk ő alakítja a programot.
Az jó akkor már eleve lesz benne szálka nem kell összeszednem az erdőbe!
A játszótéri mászóka az igazi kihívás...
Gyere le Kónyba, faragunk neked fából vmi bütykös gumit!
Még akár arról is lehet szó. Mikor indulnatok el? Csörögj meg, mehetünk együtt.
A klr-es srác most jött velünk elösször és azt mondta hogy
bármikor bárhová jön.
jól érezte magát velünk és ez a lényeg!a jókedv
ja amugy persze körbejártuk a placcot,a crosspályáig.
utána vissza és megjöttek bebaszovicsék
nem mondanám hogy betonon nyomnánk,de felmentünk a jo buli ,állatkodás reményében,de semmi.a nekünk jó részekre meg nem mehettünk rá a trophy autók miatt.(amugy xl600..dr500..klr650..xl600r..ltz..voltunk.)
a képeken az én volt mociaim vannak igen,de inkább egy töredéke mert a mostaniról sincs fent kép és egy párról amit elmulasztottam lekapni.
amugy mi szivesen látunk másokat is köztünk,vagy csőcselékmódjára összeverődni más csapattal is!
Barátin anyáméknál van egy mászóka hintával.Már úgy is nagyok a kis tesóim is biztos oda adják neked.
Mi Tatára ugrunk csak le az Öreg tó hoz meg esetleg Tatabányára a Turulhoz oszt ennyi.
Ha van 180/55 bütykös gumid a Frézimre akkor én megyek!
Nem jön ki ma valaki egyet Gyirmótra a homokbányába hülyéskedni? Esetleg tényő / gy.újbarát környékére mászókát keresni?
fasznak mentél ki .megoldom valahogy.
Hát mi szerintem csak 3 után mert kb addig alszik a gyerek utána lepasszoljuk és csak utána megyünk.
Délután itthon leszek.Szerintem olyan 3-4 körül.