Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát kora délután esetleg.
Én inkább késő délelőtt mennék, hogy még ott tudjak kicsit csavizni is.
Csörögj, mikor indulnátok.
Szasz Jimmy
Sokat melózok, meg egész héten Pécsen vagyok, ott meg nem netezek...
Lehet, elnézek ma feléd, ha otthon vagy
Na de nem ülök itt, még majd belesek.
Mi megyünk ma egyet ,de csak délután és még nem tudom merre.
Szasz elveszett ember!
Szasztok.
Valakinek van kedve leugrani a Balatonra ma?
Régebben igen.
elmosta az esőőő
Jimmy ilyen motorozásoknál quad-osok szoktak veletek menni?
Nem kell felmenni,vannak ott fasza helyek mellette!
hali a betonon nyomtátok? én arról csak rosszat hallottam, aza sok motor ami a képeidnél van mind saját volt?
háj
hát ma fent voltunk motorokkal a rábaringen,és hű de ratyi volt.
szinte csak mi voltunk enduróval,söööt motorral.azt hittem nagyobb haccacáré lesz!
dh a mátrixos eighty two nyersanyagot elküldenéd?töltsd fel valahova,vagy toldacuccot
elvonási tünetek level 1en vagyok
Hát igen,van aki képes nagyobb összegeket is rákölteni a motorjára,csak azért,hogy kapjon egy serleget...
biztos eresztett a kerék
sőt,hacsak nincs nagyon nagy technikai különbség,csak azzal lehet
bár láttam écsen is érdekes dolgokat,mikor egy teljesen rossz rajttal a csávó behúzta a győzelmet.igaz valami fütyülő hangja volt a gépnek
de,leszokták...azért van már super street 600 is...
leáttételezheted,azt nem fogják észrevenni,de a rajtot gyakorold,mert egy jó rajjtal versenyt lehet nyerni...
de azt 600ban nem nagyon szokták,én arra gondoltam.azért egy ezres inkább kerekezik.
egyébként az áttétel sincs megkötve?arra nem emlékszem.mert akkor megnézem áttétel számolóval mi lenne jó,mi az amit 400on leforog,és az alapján veszek rá lánckerekeket..
amikor az elsővillát összehuzatják,ezáltal nagyban csökken a kerekezési hajlam..
dehogynem,lehuzatóval olyan 0,5-1 mp lehet nyerni,és az már nagyon sok...
hát igen,csak mondjuk neked tudással kell,kellett kompenzálnod azt a -20%ot,amivel nekiindultál.ha lenne utcaiban lehuzato még,biztos kiverné a biztosítékot.mondjuk 600ban nincs ilyen gond
mi az hogy lehúzatottak?

és nem mek csoki melózok
igy már akkor is több esély van...a lehuzatottak ellen esélyem sem volt...ha nem cseszem el a rajtot,jobb is lett volna,pedig a gixxer ami ellen mentem,rendszerrel volt,meg gondolom akkor már pc is,és a végsebességünk hajszálra azonos volt a célba,ugy,hogy 200 méternél még 10 km/h különbség volt a gixxer javára...
ja hát erről beszéltem.
bár tudtommal még mindig engednek pc-t,teljes kidörrentő rendszert akármilyen oktánszámú benzint stb..
de remélem lassan tényleg rájönnek hogy a street kategória miről szól