Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kalev:street 1000 Most már változtattak a versenyszabályzaton,az utcai kategóriába nem lehet lehuzatóval menni...
Csoki,még nem tudom...
vagy lehet hogy a csabci házhoz meg hogy megcsinálja
te se jössz écsre?
azért nincs ott mert még nem vittem el
mit csináljak én ott?legkisebb gondom is nagyobb annál mint hogy rábaringre járkáljak .
te jössz rábaringre?
utcai haccá'.a ZX-10el csak ott volt esélye
szombaton jössz écsre esti gyorsulásra?
aug 28 f@sza,kivéve ha horvátországban leszek mert az már régebben megígértem másnak aki olvassa ezt a fórumot
te miben indultál, utcai ezer?
Augusztus 28.-án lesz écsen...
De junius 18-19.-én lesz egy kétnapos verseny Fertősztmiklóson...
Én valszeg megyek megint,a legutóbbin behuztam egy 3.helyet.
mert te jobbat vettél?
kalec motorja még nem volt a csabcinál
Alsóörsre a Harley Találkozóra eladó 2 db hetijegy eredeti ára 16.000.- /db A kettő AKCIÓS ÁRON : 22.000.- Akit érdekel.. Mocilaci: 0630/318-1860
amelyikkel indulok,abba működik oké?
az nem kell
ellenben sokminden cserélhető,alakítható,választható.az autóknál is elrontották a szabályt,az 1,4es szívók ledarálták a 2,5es dohc-s v6ost részidőben...a másik meg hogy egy kalap alá vették a gyári turbót az építettel,pedig van nyomáskülönbség..
de nem panaszkodok,építek én is az új szabályoknak megfelelően.vicc,az utcai kategóriában építeni kell
kalevnak először működőképes motor kell bele
sztem is hülye szabály h kell rá működőképes fék
kössétek.írtam már.
egyébként pár dolgot csinálok rajta hogy a street 600ban legyen esélyem..furcsa szabályok,alkalmazkodni kell
akkor majd mesuval elkötjük a motorod aztán gyorsulunk vele
most szombaton nem megyek haza..
nemtudom
szombaton lessz esti gyorsulás sötétbe
mikor lesz legközelebb west drag race-es szervezés ott?(rábaring)
legközelebb indulok,ha otthon leszek
hétvégén ki megy a rábaring fesztiválra?
de az legalább működik
Ismerem őket hallomásból. Meglátom, majd nekiugrok és megpróbálom felpolírozni a szelepfészket. Egészen gyenge a karc rajta, de attól az még átereszthet... utána meg meglátjuk. Köszi a tippeket ;)
Ha nem mély a karc (pl nincs 1 mm) akkor be kell fogni szerszám satuba a karbit finom dörzsárazót vagy polír hegyet (kúposat) neki kell vezetni derékszögben (pontosan!) és ki polírozni a karcot persze a max néhány tizedes a rés.Ha ez sikerül akkor elzár a tűszeleped mert a kúp dőlése megmarad max kicsit feljebb ül a hegy a csészébe.Meg kéne próbálni szerintem mást nagyon nem lehet ,ha nem sikerül még akkor is ott a lehetőség ,hogy kifúratod és csinálnak bele neked egy csészét feltéve ha valaki vállalja.Javaslom kérdezd meg (nem tudom jól írom-e) Swarcz Ottót Révfaluban van a műhelyük.