Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem
Holnap ha jó idő lesz , jön valaki egyet motorozni ?
Ja én is tartottam kisit tőlük, mert nem nagyon mentem még 500 as motornál nagyobbal, de nem is volt annyira parás, az volt a fura hogy a sor4-es motorral nehezebb volt elindulni mint a v2-el, ugye én is a gs-hez vagyok szokva és azt ne kel annyira pörgetni hogy elinduljon
ja csak gyorsan ütöttem a billentyüket
szegény motor csak szenvedett
még a power nyitás közelébese volt
megyek alszok
Meg nem dr, hanem rd lesz az :)
Igen. Az NSR250-es szvsz meg sem próbálta belehúzni nyomatéksávba.
a kék rotax blokkost mondod amejik nem akart elindulni a felvezető körön?
a 250-es nsr-nek valami baja volt mert nem pörgött rendesen, viszont a fekete dr 250 az nagyot szólt
hát nem akarlak elkeseríteni, de kívülről brutálisan lassabbnak látszik mint belűlről, de tény hogy ők nem voltak gyorsak.
Azért a kis huszonötös kékséget látnád egyszer egy épített pályán lapradöntve, sínmotor. Meg van egy társa is. Brutális, ilyen könyökét felkell húznia hogy ne érjen le c. srácokkal. Na meg az van tényleg 40Le.
De a külföldi apriliások tényleg egyrészt nem tették oda magukat, főleg a 250-es nsr-es, nomeg sajnos egy széria motor ennyire látványtalan az építettek között.
De persze nem lebeszélni akarlak, el kell indulni, tényleg jó buli.
köszi, felirtam
lehet hogy jövőre én is nevezek bábolnán nsr-el
azok az apriliások 125-tel akik ottvoltak nem mentek valami nagyot
azt a tempót én is megfutnám
viszont a pannoniások közé biztos nem álnék be
07.16 Máriapócs
07.30 Kakucs
09.17-18 Bgyarmat
Mert a jóléti rendszerváltás után eljutottam arra a szintre, hogy egyrészt nem volt egy hónapban kétszer 30k-m nevezésre meg utazásra az ország másik felében, számlák fizetése mellett csak erre a havi 60 soknak tűnt. Plusz még motor. Aztán mire elkészült a racsni motorom még nem uraltam igazán a rajta gyújtást, beprellezett a jeladó és eléggé letérdelt a technika. Aztán úgy gondoltam, hogy megvan a hiba, akkor még összeraktam egy blokkot, de nem volt meg a hiba és ismét letérdelt. Ezt már nem tudtam finanszírozni. Teljes szezont kihagytam, most épülőben van, összerakom. Talán uccsó versenyre elkészül. De vinni nem én fogom, de ez már egy másik történet, hogy miért. Majd ha meglesz a másik racesimson, akkor én is a pályán leszek ismét. Mert azért rohadtul hiányzik.
azért simsonosok elég sokan voltak
ideji versenynaptár nincsen?
csak tavajit találtam
nemlehet mindenkinek racsni simsonja
mondta virbo hogy ottvoltál versenyen de hamar eljöttél
te mérnem mentél? nincsen motorod?
Nem akarlak elkeseríteni, de olyannyira kevesen voltak, hogy már fájdalmas. Kicsit szégyeltem is, hogy ilyen versenyre hívtam Yahzeet.
Eleve Mz-s mezőny ott sem volt. OT-sek is csak szállingóztak. Remélem azért beindul majd ez a Bábolna is.
De Balassagyarmaton ott azért ottvoltak, meg néző sem kevés. Ne adj isten egy euroringi vagy kecskeméti futam, de kakucs is jó szokott lenni. Eleve épített pálya.
Hát ugye akinek idomos simsonjai vannak... :)
én is ott voltam
tényleg jól nyomták a simsonok meg a pannoniások is
ez a bábolna gp most jobb volt mint tavaj
bár tavaj több mz volt
minek az?
ha nemmegy a motor akkor csak vissza kell rugni 1-et aztán gázt neki
amugysincsen idő arra hogy nézegessem
azért szoktam nézni a km/h meg a forsulat mérőt aztán abból hamar kitalálom van-e még tovább
igazad van
azt kell venni
azon még nem érzed ugy magad mint egy simsonon, van rajta idom
A rendes ruha pedig szigorúan izompóló , rövidgatya , strandpapucs kombót takar
Jah azért a 750 -estől picit tartottam. Mondta is a srác igen magázod a motort. Hát mondom neki mostülők életemben először sportmotoron. Örültem hogy el tudtam vele indulni..... :D
meg aki menő az protektoringet hord rendes ruha helyett
mert ez néz ki jól , miért a sok hülye trendi fiatal fiúcska miért hord olyan szűk farmert?
ja már tudom, te voltál a gs-el , a jégen motorozó