Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha a "nincs tapasztalatom" azt jelenti ,hogy egyáltalán nem mentél még nagy motorral akkor azt kell mondanom ,hogy nagy lesz.Ha viszont tényleg annyi vagy mint az oldaladon akkor talán meg van az eszed hozzá.Viszont szakmailag a boxer motor nyomatékos nyugodtabban kezeli az esetleges váltás hibákat és az esetleg rosszul megválasztott sebesség fokozatot ,de ugyan akkor erő az van benne és azért R1200R azért pörögni is tud ha akar.A másik része a BMW nem arról híresek ,hogy súlyra igen könnyűek legyenek és ez gondot okozhat esetleg egy tapasztalatlan motorosnak főként lassú és esetleg városi közlekedésnél.Az R1200R nem tudom menyire szervízigényes ,de nem olcsó hozzá az alkatrész ha ne agy isten problémája lenne + ha esetleg megfekteted vagy csak eldől azt a két oldalán kiálló henger nem igazán köszöni meg ha nincs bukókeret.Röviden ennyi.
, ,
Helló Urak!

Nem megy valaki vasárnap a hungaroringre WTCC futamokra?
nekem aztán az rohadt mind1 .én nem vagyok cukorból mint egyesek
Sziasztok! Motorozni szeretnék és nincs tapasztalatom viszont nagyon tetszik a BMW R1200R tipus. Kezdő motornak ez megfelelő?
Minden észrevételt előre köszönök, sziasztok.
ő sem tud ilyet mert dolgozik éjt nappallá téve ott,körülnézni sincs ideje
már megtaláltam
eto shop
ugy volt kiirva hogy eto szurkoló bolt
de ijenről én nem tudok
passz azt se tudom, h lehet
viffer 400
az eto parkba hol lehet jegyet venni a rábaring fesztiválra?
milyen motorja van?
majd rádesik az eső
rádküldöm
majd talán legközelebb.majd erőt veszek magamon.én inkább holnap megyek "túrázni"
megvártunk volna
eszti is jött velünk a motorjával, és miatta nem mentünk gyorsan de azért elég jó tempóba ment annak ellenére hogy ez volt az első túrája
nem mertem elmenni mert 50 felett már félek
ryan88@freemail.hu vagy itteninevem@hotmail.com
Dh,küld el az emil címed. Most!
köszönöm
nehézvolt lemosni a bogarakat a bukósisakrol
Jóétvágyat!
én meg most megyek enni
nemsokára visszajövök
én most értem haza a családdal a lányoknak névnapjuk volt, ezt ünnepeltük meg egy vacsival.
Most majd széttpukadok annyit ettem
énmár fél 5-kor ebédeztem
azóta már szereltem a biciklit is
Szeva Csoki!
Még haza sem értél máris a neten lógsz?
ismét egy jót motoroztunk tömegesen
sokan voltunk és az idő is motoros volt
a papírkutyák meg otthon maradttak
16n3 karbi van rajta az a kis súberes?