Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

így nem látja senki mi lett a vége
miért takartad el?
ha ez sem jön össze akkor nem tudom betenni
valami balfasz motoros .neten találtam
BEBE Jöhet
megvan a gif.berakhatom?
ne szemtelenkedj,tudom hol laksz
rádküldöm a Bogyót meg a Geryt meg a Jimmyt egyszerre!
bázze csütörtökig ?ha nem lesz melegebb én ki nem megyek a lakásból .nemhogy kameratartót csináljak neked .mondjuk attól h lesz a te motorodon is attól még az én kamerám .és a nyersanyag is nálam lesz először .abból a képsorból csinálok egy gif-et és kirakom ide .amúgy olyan rendes vagyok h a folytatását kitakartam a kezemmel
majd csütörtökön akkor átmegyek,addig csinálj alapot,aztán tudunk cserélgetni,és azért vágom én mert most beszólt foregon h mér esek el a végén
namost.az egyszerűbb megoldás ha kifúrom nagyobbal a csavarlyukat .viszont ha csinálnék egyet külön akkor nem kéne szerelgetni és akár menet közben is tudnánk cserélni .inkább csinálok másikat.és akkor azt belőjük a te motorodhoz.elkezdem megcsinálni az alapját a rendszernek és akkor majd valamikor át kell h ugorj h megnézzem milyen magasra kell tenni.

elküldtem magunknak a két private videót.de ezt a legutóbbit blokkolta a WMG és mind1 h kiírod-e vagy sem.uh csak az ovis channel-en keresztül lehet megnézni.

a ragasztót majd kezelem én .ha nálam beválik megcsinálom a tiédnél is

mi a bajod az én vágási módszeremmel?
meghívlak egy mentesre ha csinálsz ugyanilyen kameratartót,csak az én tankomra valót
megint megnéztem, tuti a kép
ja meg vendégem leszel egy pillanatragasztóra
aztán ha kész van majd kölcsönkérem a cam-et és csinálunk az én szemszögemből videót,amit ÉN vágok meg
de én délután akarok .hétfőn mennék.6ig angolon vagyok v ha előtte megyek akkor 3.45re kell odaérnem
Akkor jössz mikor akarsz pl. ma délelőtt kint vagyok a műhelyben délután ne gyere.Jövőhéten délutános vagyok.
mindenki a diszkóba van?
na a 2 léhűtő
Geryt nem tudom pontosan h hol lakik,de azt mondta hallani a motorokat tőlük
valahol az elején asszem
Ja bazzeg....
mire kiérnék, rég lelépnél, mellesleg a Gerynél voltam...

Pöcs!
...mert mutatja a vízhőfokot és meglátják hogy nem melegítettem be rendesen induláskor
kipróbáltuk a tankon,remélem jó lett csak elvileg a műszerfal belelóg ami nem előnyös
nem is állóhelyben kamerázzuk
most majd mindíg azt videózzátok hogy mijen jól pörög a hátsókerék?
mer abba mi volt?
majd én eldöntöm h jó lett vagy sem,csak csinálj alá olyan zenét mint az 1. videóba,az bejött
jóvan akkor megnyugodtam
ööö..van egy rossz hírem .na neeem törlődött az összes.de amikor a pályán mentünk 120al akkor belelóg az egyik szivacsdarab...kicsit (k*rvára) idegesítő .meg még egynél van ez.a többi az profi lett ...nem hiába.én heggesztettem