Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze hogy nem terrorizál hogy ne menj motorozni,mert te nem mész motorozni!
Majd rájössz ,hogy családi körben a legjobb.
Aztán mitől lett volna karcos? Csoki bazz,ne vedd már be ezeket a hülyeségeket! Az már régen rossz ha karcolódik!
mivel szoktad bekenni?
a karácsonyfa körül
majd én is behozom a babettát a szobába aztán itt motorozok nyitott ablaknál
Nem ,az ellen a bőr ápolás véd!
De engem nem is terrorizál az asszony ,hogy nem mehetek motorozni.Így bármikor mehetek csak felpattanok és körözök!
Szerintem elmész te azzal simán kettőt,vagy akár hármat is!
ott nem
azellen véd a szekrény
azt monta hogy már volt benne kopás
meg láttam hogy eléggé karcos volt a dugó
még birt volna valamennyit de sokat biztos hogy nem
Ja tudod,és meg is ragad a tudásod ezen a szinten! Én legalább fejlődök,és előre,nem vissza,mint te! Legalább kimerészkedtem a gazig,és nem a nappaliba motorozok mint te!
Szerintem ezekbe a 250es 300as gépekbe se kell 2havonta dugót cserélni... Egy szezont simán elmegy, de van akinél kettőt is.. Az én jelenlegi motoros tudásommal tuti elmegyek 2 szezont is...
Mert a szekrényben nem porosodik?
én inkább a szekrénybe rakom mint egész télen porosodjon
Én legalább tudom mekkorával kezdjek nem úgy mint te, aki vesz egy ilyen dögöt aztán meg a gazban fetreng!
Na jó,de azt rendes használat mellett! Nem bevásárló tempóra találták ki azokat az üzemórákat!
Ez legalább a tudásodnak megfelelő jármű!
Ja annak ott van a helye vagy rajtam!
MAJDNEM! édes mindegy milyen gépet veszel (alkatrész téren) pl. Yamaha Aerox Aprilia blokkal van szerelve jó ezek persze kisebbek ,de a lényeg majdnem mindegyiknek ugyan az a beszállítója ,de vannak trükkök is egy kis alkatrész ismerettel.Pl.: a mocimom kipurcant a ventilátor kapcsoló gomba és a hőfok jeladó is.Be ballagtam a Yamahába 15 meg 13000 ft a 2 cucc mondom bazd meg nem motort akarok venni!Elkullogtam kicsit járt az agyam és 6000ft ból megoldottam! Ugyan is a ventil kapcsoló gomba ugyan az mint a legtöbb autójé a hőfok kapcsolása 90 C fok így egy 2200ft 2-es golfé is megtette vadonat új a jeladó pedig ugyan az mint a Nissan Sunny jeladója az volt 3100 és tádám csodálatossan működik! köszönöm-köszönöm!
látom neked is lidl-is elsősegéj csomagod van
a bőrruhád mindíg ott lóg azon a válfán, vagy csak most akasztottad föl?
a szervizkönyv
alikhanem 25 üzemóra
mennyél robogózni
én azt várom hogy sokáig maradjon a hideg aztán mehetek a jégre babettával
eddíg még csak oda mentem rá ahol tudom hogy max térdig ér a viz ott elég vastagnak tünt
Azt ki írja elő?
Megcsináltam a családi szentélyt!
azért cserélt dugót mer elő van irva
olajat is havonta cseréli