Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mégse mentem motorozni mer amire beindítottam a babettát addígra majdnem sötétlett
majd megpróbálom holnap
Igazad van. Rajtad a városba is látják,hogy pancser vagy! Meg felesleges is lenne elbújnod,úgyis tudja mindenki!
De én legalább nem bújok el az erdőben motorozás közben ,hogy ne lássa senki milyen pancser vagyok!
Ide jön kiélni magát! Otthon meg hallgasssss a neve!
Itthon kemény elnyomásban élek!Csak itt merek tökös gyereket játszani.
nemsokára megyek motorozni
Otthon nem mersz beszólni a mamának, mer' tarkón csap sodrófával?
Na mi van bejgli zabálók?Mindenki puffadt hassal hever otthon és megmozdulni sem tud ,hogy ilyen pangás van itt? Így nem lehet senkit szekálni és senkinek sem lehet beszólni!
Valszeg csak jövőre.
Nem tudom, én benne lennék, de szerintem már csak jövőre lesz rá esély.
Csók
mindenki karácsonyi sütit kajál, meg laposhust azér nem fórumoznak
Na mi a búbánatos taknyos fos van itten emberek?

Most kérdezem utoljára,hogy lesz-e valamikor kártya!
A következő az lesz,hogy egypáran ló fejjel ébrednek az ágyukba!
Majd akkor megadom. Kell a szemcseverőhöz szimmeringet vennem, mert elszalad a nyomás belőle, a tél folyamán megjavítom. De mégis mit kell fújatni?
Jut eszembe, csizmacsat. Amit rendeltetek, nagyon restellem bátyám helyében is, de nem lett átvéve. Mennyibe kerül? Hány darab van a csomagban? Mert most az én csizmám is megadta magát...
Acerbis csizmát meg lehet javíttatni? Enyém, hiába ápoltam kiszakadt mindkettő....
Telefonszámodat átküldhetnéd, majd ha kiolvad a homokod, egyeztetünk .
Jimmybácsi, úgyemlékszem nagy Himmel - Terézanya fan voltál, íme még egy gyöngyszem:
http://youtu.be/jhfJ2vOU0lA
Hogyne... csak most meg van fagyva, úgyhogy fújhatom
Mit kéne fújni?
Fújsz már homokot?
Még nem igazán... a haverod CR-je és a másik Felpéci céer van kinézve... ha el tom adni kéccázé, akkor megvan a többi lóvém...
Találtál már helyette valamit?
Eladó a motorom! GYORSAN, AKCIÓS ÁRON!
HONDA
ugy nem megy jól
sőt egyátalán nem megy ugy csak bőg de nem nagyon megy
he.én legalább már azt is tudok .ti meg még azt sem
Én is kint voltam ma Nagggyoooon jóóóóó voooolt Szana szét törtem a lábam, meg a kezem... a protektor ing jól jött volna Kik voltatok?
Ne izgulj