Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15 °C van Délután laza gurulás a városban? Valaki?
Hát az biztos,hogy ezt elbaszták... ezek után má nem is merek felmenni vele pályára,pedig tervbe volt...
Vagy inkább lehet, hogy a tiédben lévő blokkot még nem könnyítették ilyen szinten szarrá...
Azért durva ez az egész, mert a hivatalos bemutatók előtt nem kis marketing kampányt csináltak, ami pont arra épült, hogy pályára tervezték az új tizedest...

De valóban hozzájárulhat, hogy 3000-es fordulaton közlekedsz vele .
Fogalmam sincs...még soha nem voltam vele pályán,de most má kezdek aggódni...
mer a tijedet pályára tervezték ?lehet az készült enduronak csak rájöttek h nem bírja a terepet és így lett belőle utcai
Akkor lehet az enyém még azért birja,mert soha nem forgattam 4ezer fölé?!
Ez azért még tőlük is durva...
Olyan mintha egy versenykrossz motort visszaVÁSÁROLnának, mondván, hogy nem bírja a terep használatot .
én tudom a választ én tudom én én én tanító bácsi búboskacsa én tudom ...a válasz:Kawasaki
mifelénk is oszt mégis leszarom.ráadásul az én Hondámba kicsit több kraft van.tegnap is volt egy feszültséglevezető karika meg ma is lesz egy ...utána meg így nézek majd ki:
Most olvastam, hogy a Kawa legújabb PÁLYÁRA TERVEZETT motorjának PÁLYAHASZNÁLAT mellett túlmelegszik és akár fel is robbanhat a blokkja.
Most akkor hogy is van ez?
Tökéletesen igazad van...
Mert a motor nem jön ki a formából...
Viszont így te sem...
ha a nyomi leküzdi a depresszióját csak akkor....
eggyütt mentek majd vissza?
megyek haza januárban,így van.
én csak akkor nem leszek itthon ha ez a mony sem
ezt nemnagyon értem
a multkor még azt irtad hogy januárba jössz haza
holnap simsonozni akarok
mifelénk elég vizes mindehol az ut ugyhogy az nsr még vár a sorára
ha tudnád mennyien nem lesznek otthon addigra..
Egyszerű a recept...
Amint van 10 fok kell menni egy kört ha száraz az út..
Vagy ha szátaz az út, akkor meg lehet járatni a motort akár minusz 10 ben is, hisz sehol sincs az előírva, hogy 800km-t kell menni...
Volt hogy én pl pont minusz 10ben és napsütésben kimentem az M1-re Csanaknál és Győrszentivánnál vissza majd haza (80-90-nel)...
Egy hétig mosolyogtam...
Mert ez sokkal többet ér mint egy motorjáratás....
És még ott a motorosra gyakorolt hatása...
Meg a formából sem esel ki annyira mint aki elteszi 3-5 hónapra a gépet...
Na szerbusz Csoki
Misi!
Nem "a gyógyíthatatlannal" műtöttek...
addígra ő már nem lessz itt, de te ittleszel ugye?
engem nem érdekel az ilyen,de foregon imádja,főleg a kézenfogva motor elfektetést
nem
házi motogp ügyességi verseny
motogp nézés?
jó csak pihengessél
még ráérünk 2-3 hónapot ezzel
arra gondoltam hogyha bejönne a jóidő február végén vagy március elején amikor már sokan előveszik a motort
akkor kellene valamit csinálni ahol ujra visszaszokhatunk a motorozáshoz