Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint nem csak nekünk tűnt fel a "kardotnyelt" testtartása. Néha szoktam látni a városban...
KTM EXC 300 1999
Szerintetek milyen gép?
Mi köze van a földrajznak az évszakokhoz? Én azt bigyón tanultam! Bár lehet szar suliba jártam.Bazd már akkor is átkurtak!
Én az enyémet tényleg elrakom 5-6 hónapra, ugyanis ennyi ideig nem járok termálfürdőbe. A fürdőgatya tárolásához nem kell semmi cucc.
Amúgy én Olyan Nov 22.-e körül rakom el és márc 1.-én már hozom is ki. Evileg ha közbe van vmi 9 fok környéke akkor hozom is előbb, had ne lustuljon.
Amúgy a téli tároláshoz annyit, hogy fűtött garázyba told le szarosan ősszel és tavasszal hozd ki és mosd le, és cseréj olajat és mindent, amit kell. Csók a családnak.
Áhh..ne is mond...
Ennél olcsóbban már tényleg nem tudom odaadni...
Az 1. mondatnál elakadtam
"Bármennyire is fáj, de minden évben öt-hat hónapra a garázs mélyére kell száműznünk szeretett kétkerekűnket."
nem voltam túl jó földrajzból de a téli hónapok nálam hárman vannak, ráadásul februárban már elő lehet szedni néha
de most tényleg,van aki pl októberre elrakja?a csoppereseken kívül
Ja a turbolya túl gyenge volt!
Minek ahhoz kompresszor? Le öntöd 1 vödör festékkel és kész! Én is így csináltam a Prillámon.
Ja!Szevasz töketlen banda! Ja még valami valaki elvitte 5 lottót remélem nem közületek mert azt nem bírnám ki!
Ha valaki még nem olvasta és esetleg nem tette meg.Téli tanácsok.Téli tárolás
Nagyon nem akar ez neked elkopni!
Először is Boldog Új Évet mindenkinek!
Másodszor pedig: ELADÓ A DOMINATOROM!
újra lesz festve ahhoz kell
még nem is megy a motor de már kompresszorral tuningolod?
Milyen kompresszorra?
akkor a karbi lesz a végére hagyva.
Ismerőseim között, most kompresszorra vadászok
Nem állt meg! Ment az még,csak fura hangja volt! Persze hogy ráköltöttem,ez ilyen motor! Ha te is úgy használnád a tiédet,mint én az enyémet,már a harmadik blokkot cserélnéd benne!
Na az index az enyémen biztos nem fog lógni!
karbit szét kell apríttani darabokba aztán kipucolni, beálíttani az úszószintet meg a keveréket
ne vegyél másik karbit mer lehet hogy az még rosszabb lessz
te akkor szedted széjel mikor már megált
akkor is ráköltöttél egy vagon pénzt (dugó, hajtókar)
amugy enyémnek csak az volt a baja hogy lógott a jobb első index aztán azt csináltam meg, és halogén égő leszz benne
inkább most csinálom mint a nyáron, most ráérek
Van akinek nem kell szétszedni ilyenkor,mert nincs semmi baja!
rendelgetem hozzá a cserélendő alkatrészeket, ahogy az anyagiak engedik :) Ha meg van minden ami kell, utána lesz csak szétszedve.
Karbi hol folyat, hol nem, cserélve lesz az is.. -.-
mi van a tzr-el?
most ráérnél megcsinálni
nsr is szét van kapva
legtöbben ijenkor elrakják télre énmeg inkább szétszedtem
irigyellek
Akkor váltó ,de így többet nem tudok mondani.
nem, az nsr az jó, az pörög rendesen
ez egy 50-es derbi fenix, majdnem ojan mint egy simson
már arra is gondoltam hogy a váltóba nem tökéletes valami
szerintem ebbe nincsen balance tengely
nem akarom szétbontani a blokkot ugyhogy hagyom igy
csak zavar hogy remeg az egész motor