Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a májam nagy!
ha nem ázok meg,akkor igen...
Besérülni?Húúú igen kevés vagy ahhoz hogy én besérüljek! Mert nagy a szívem ezért szeretnek sokan!
Van barna, fekete és színtelen.Én konkrétan a Mónus és a Zrínyi utca sarkán lévő bőrkellékes boltba vettem nem messze a Margaréta virágbolttól.Az árát ne kérdezd mert fingom sincs kb 1-200ft
Az " É" lemaradt.
n bakonyi sárlével kenem,és még egy repedés sincs rajta!
Jóvan nem kell ám besérűűni!
1 év alatt csak 1-szer kened be?
Mikor az egyik haverom vett a louisba ruhát,ott adtak neki egy doboz bőrápoló krémet is...baromi sokáig elég,az én ruhám is azzal van kenve,minden szezonzáráskor...
-5 fokba biztos nincsen benne meleged
ezt hol lehet venni?
és szintelen?
Megjöttél édes?Már azt hittem tökön szúrtad magad!
én meg inkább használom.akkor nem porosodik
Nekem ezt ajánlotta a cuccomhoz a bőrös
Nem bazd meg csak 1 keresettel törlesztek lakást fizetek rezsit és tartok el 1 családot.Éppen ezért annak idején eladtam a CBR 900RR emet hogy legyen lakás és most lett pénzem egy felújittandó jó kis gépet.
de mijen márka?
Mi volt a gond? Kitörött a kitámasztó kerék?
Azért ezt csak halkan mondogasd! Erősen használat függő!
Van akinek elmegy 100 órát is,van akinél meg 10 óra után kuka!
Amúgy a 125-nél 8 üzemóra egy dugó!
Disznó zsírral.
Szerinted mivel?
Bőrápolóval vazze!
Hát igen a tavai évet kihagytam mert darabokban volt a vas ,de idén bepótolom!
hát én ezt pont fordítva szeretem
akkor a leg jobb elmenni motorozni ha senki nincsen ithon
ha mindenki ithonvan akkor állandóan azt hallom hogy öltözz föl, vigyázz magadra, ne mennyél gyorsan, meg ijen sablon szövegek
multkor beöltöztem kordurába aztán anyám meg azt mondta hogy még föléjje vegyek téli kabátot
Attól ,hogy balfasz volt mikor lehúzta róla a hengert! Gyerekek én nem tudom ti vagytok a nagy terepmanok nem vagyok cross szakértő ,de a 2t motor (mindegy mekkora) a megfelelő a levegő szűrő és rendesen karban van tartva + megfelelő a kenés 25 üzemóra alatt nem mehet tönkre!
Akkor meg nem olajat kellett volna cserélni havonta,(bár amennyit meg ahogyan ment,csak max megromlott benne) hanem levegő szűrőt takarítani rendesen!
Na mind1,ő dolga,de nem lesz egyszerű eladni neki ennyiért!
pedig az karcos
biztos sok homokot evett meg a dugó