Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem olyan fajta vagyok hogy a segély miatt 10 legyen.
Lett 2,én leálltam
Kár hogy itt megint hideg van,most lenne időm velük foglalkozni
Én állok elébe!Mind a 10 mocival jössz? Boldog karácsonyt!
Én azt mondom:tavasszal várlak

De hogy ne csak a balhé legyen mindig,Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Mindenkinek!
Jaj de rossz duma! Mondta a boltos gyerek,hogy ott próbálgattad,és nézegetted magad a tükörbe! Azt mondta,már marhára unja,hogy minden héten legalább háromszor bemész,aztán próbálgatod ezt a ruhát. Azt mondja,már azon gondolkozik,letakarja a tükröt a boltba,hátha nem mész többet!
ja mer gondoltam megleplek vele karácsonyra,mert tudom h mindig is ezt akartad,de aztán mondta h te már lefoglaltad magadnak
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Boldog karácsonyt,és baleset mentes új évet mindenkinek.
Mondta a boltba a srác,hogy nézegetted,alkudoztál,aztán meg sírva fakadtál hogy nem tudod megvenni!
azért te sem panaszkodhatsz a motoros ruháddal amit beadtál a használt ruhásokhoz, mert h most már a Hello Kitty-s cuccok tetszenek .aztán a kalevval találtunk is neked való pólót
Mert beleültem! és?
Tudom hogy csak az irigység beszél belőled,mert nem adtam múltkor neked kölcsön az asszony necc harisnyáját meg tű sarkúját! De megmondtam,hogy többet nem adom oda azért hogy diszkóba járj benne. Legutoljára is kitörted a sarkát!
Na jól van nem szekálódok békés karácsonyt most megyek.
Nem de láttam neked a neten csini motoros szoknyát.Csipkés-fodros a széle és rózsaszín!
Te ezt eddig nem tudtad?
Ja értem csak a motoron hordasz gatyát!
Rendes vagy,de ha még el is pakolok itthonról mindent,az arcom akkor is itt marad! Nem szeretnék este bele szaladni egy sodrófába,vagy egy jobb egyenesbe!
Na minden motor jó még a legkisebbek is! Szép boldog karácsonyt mindenkinek!Megyek fát faragni.
Azért irtam,hogy nem akarom leszólni a tiédet...negyed mérföldön meg egy jó rajtal versenyt lehet nyerni,ezt tudom,mert én azért versenyeztem...
Kombi a kocsi sok minden belefér! Segíteni akarok nem venném a lelkemre ha ebben a szép időben ne mennél 1-2 kört.
Egyértelmű ,hogy a tied összességében is ,de főleg végre jobb mint az enyém ,de gyorsulásban annyira nem biztos!Azért a 148 paci 126 NM amit lead 3200-9500 ig az nem gyenge.Azért az EXUP-ot ne felejtsd el!Meg a 21 évet azért vegyük számottásba ,de 400 méteren nem a tükörbe látnál.
Nem ismered az asszonyt! El kellene hordanod innen az összes flexet,fejszét,csákányt,kalapácsot,na meg a konyhából az összes vágó szúró tárgyat! Bár ahogy ismerem,még egy teljesen friss ton hallal is megtudna ölni!
Szép dolog az önbizalom...
De az enyémet ne hasonlitsd a 900 rr-hez,mert a 750-esemmel is verhetőek voltak gyorsuláson,és a 10es meg a 7es között van 40 km/h különbség a negyed mérföldön...félre ne érts,nem leszólni akarom a tiédet,de 200 felett elvérezne...Végsebességre negyed mérföldön tudtam annyit,negyed mérföldön,mint a Zsédely Máté busálya,csak az enyém nem volt lehuzatva...
nem amúgy tele tankkal van el téve
kapott egy kis fék update-et meg új bal hátsó farokidomot mert az eléggé szarul nézett ki
Elhozzam tőletek az összes flexet?
Oké megpróbálom,de akkor hozd ide a motorodat,és majd azt mondjuk az asszonynak hogy az enyém!