Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit? Megtankoltad?
Én azért megpróbálnám!
Boldog karácsonyt gyerekek !

tegnap az a 15° laza volt
Kawám meg már megkapta tegnap előtt a karácsonyi ajándékait
Én az előbb mondogattam hogy milyen jó idő van,ki kellene menni egy karikára az erdőbe,míg az asszony díszíti a karácsonyfát! Azt mondta,idézem : Akkor lemegyek és összevágom nagyflexel a motorodat!

Szerintem nem próbálkozok többször!
Előfordulhat ,hogy oda állnék még a tid mellé is. 900rr nem volt probléma.Kicsit elfelejtitek ,hogy ki-é is a vas!
Annyira jól menne az az fzr?
Ja a kurva is kellemes társaság főleg ha sokat fizetsz neki!
rosszfelé mentél .mondjuk én 1 robogóst láttam csak.igaz mi 4-5 körül indultunk.nekem asszem ma is lesz 1 karika
Kurva Kellemes Ünnepeket Kívánok?
Boldog Karácsonyt Minden Kedves Motoros Társamnak!
Kellemes KArácsonyt Minden motorosnak és hozzá tartozójának ;)
Boldog Karácsonyt Minden kedves barátomnak, meg a többieknek is...
Szegeden 17 fok van.
Baszki, mikor nem vagyok otthon? Ilyenkor, de percek kérdése és indulok vissza. Ha sz ünnepek közt lesz fasza meleg én mewgyek veled.
Kellemes Ünnepeket!
Szép karácsonyt mindenkinek!
Akkor szaladj vegyél még tízet és gyorsan rakd össze a blokkjaikat úgy TALÁN majd eltudod olvasni a ruhám hátán a Wintex feliratot.Meg ígérem 4. nél feljebb nem kapcsolok!
K.K.Ü.K. !
visszaolvastam a mai napot
bla bla bla és.. bla bla bla meg bla bla bla
ja igen,én hazahoztam az enyémet,és érdekes módon tökéletes ez is,meg a másik is
persze biztos mind2 kivétel,úgyhogy veszek még párat,majd belátjátok hogy jó
A Kawának nem véletlenül a ZŐD a típus színe.Mert egy kupac szar!Elnézést most biztos sokan megszerettek ,de nekem mocskosul bizonyított a Kawa annak idején a GPZ-s családjával.Meglehet nézni a z aprókat jó öregebb kategóriában de Kawát találsz szarásig.Én a Frézimet majd fél évig kerestem mire megtaláltam.Volt 250000 ft mocira tudom nem sok de ennyi volt kölcsönt meg nem akartam.Ilyen árfekvésben papírokkal szinte mást nem is találtam csak Kawát.
egyébként nekem teljesen mindegy,az enyém jó.. .ujat meg ugyse akartam venni...
Egyszerűbb lett volna elismerniük, hogy vmit nagyon elqrtak, akkor nem keringene ennyi kamu info a neten és nem járatnák le saját magukat .
Jaja... "hallottad" . Énis olvastam ezt a rizsát.

Jó, hogy azt nem hozzák ki belőle, hogy a kawa túl jó utcára és a mai ember ezt még nem bírja feldolgozni, ezért tulapjdonképpen a drága jó kawa visszafizeti mindenki pénzét, hogy leronthassa, majd újra eladhassa...
Valaki beveszi ezt a maszlagot?
Különben is, PÁLYAhasználatnál, amikor elvileg előjönnek a gondok, kit érdekel a katalizátor, meg, hogy 750-el többet pörög? .
A kawa kezd belekeveredni a saját kitalált indokaiba .
kerültem egyet a simsonnal
nem sok motoros ment az utakon
3 motort láttam csak a 40km alatt
Azt hallottam hogy nem engedték usában a 200+ lóerőt, és a zaj és környezetvédelem sem tetszett az amerikaiaknak, pedig a kawa jó katalizátorokkal jött eddig is, ráadásul a maximális fordulatszámot is kifogásolták, 750-el kevesebb kell legyen mint a gyári érték.