Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább fordítva te most úgy is magányos vagy!
a Hondád itt is elfér,te meg mehetsz a gedeonhoz

más:
a tesód v te rakod fel a hátsó lábtartóra a lábad ?csak mert valamelyikőtök így ment még anno a győr-szentiván szakaszon
Ezt nekem írtad?
Nem változott!
Igen maszekba nyomom másod állásba, van egy bár kicsi de jó kis műhelyem remélem idén tudok bővülni.Ha úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretném és bejönnek a számításaim akkor nagyobb lesz és elkezdem a használt robogó kereskedést ha az megy akkor a nagyobbak is jöhetnek.A lánc szett csere 125 ccm felett 3500ft ebben benne van a hátsó kerékcsapágy és a hátsófék karbantartás is csuszka takarítás zsírzás a munkahengerek porvédőinek kezelése ,hogy nehogy kirepedezzen.Ha már lenn a kerék úgy gondolom ez velejár!
nem tudja valaki hogy kell-e még eredet vizsga? valami rémlik hogy változott az átíratásban
Amúgy tuttira ismerlek, de vhogy nem ugrik be az arcod. A casjodat viszont ismerem. Mármint felismerem. Párszor már láttam mocis felvonuláson. hihi
Hogy hívják az illetőt?
Te mociszereléssel is foglalkozol? Maszekba nyomod vagy alkamazásba?
Láncot+fogaskereket mennyiért cserélsz?
Hol laksz?
Ez nem az enyém hanem egy szintén Szentiváni kollégádé.Kicsit meggyűrte oszt nekem meg ki kell vasalnom.
Baszki! Semmilyen körülmények közt nem viszem oda a hondát!
Majd megyek a Beccivel (Babi, Babetta gyengébbek kedvéért )
Ozt beletesszük a 600cc blokkodat. Véletlenül összecseréljük.
De bütykölni szívesenn mennék hozzád, talán ellesek egy két új fogást.
Ha tudnál képet küldeni a karbi bal oldaláról esetleg többet tudok segíteni.Sík tolatyus a karbi vagy sima súberos?
Gery ha hozod a motort nehogy te is így találd nálam!
Szia! Köszi az infókat, utána érdeklődők, hogy miket cserélt, és mikor.
Mégegyszer köszönöm!
Ja vizes téma hülyeség mert neked 2T a motorod nem 4T ergó olaj nem kerülhet a vízbe csak kompresszió azt meg nem veszed észre csak akkor ha fogy a vized.
A bejáratós szöveg az hülyeség!Attól még fel kell pörögnie!Az más tészta ,hogy nem tesz jót neki.3 dolog lehet karbi, kipu,gyújtás!A hajtókart és a főtengelyt cserélték mikor rádobták az 50-es gépre a 90-es hengert?
Gedeon: Szia! Nagyon sok infót nem tudok a motorról, másfél hete van nálam. Minden gyári 50ccm-es. A henger új. Mondták, hogy nézzem meg meleg motornál a vizet, hogy nem-e habzik, de semmi. A karbi maradt a régi, csak a henger és a kipuff lett tuning. Az előző tulaj szerint csak bejáratós még a henger, azért nem megy úgy ahogy kéne. Nem értem annyira még ehhez az ághoz, de az is lehet, hogy még eddződni-e kell?
Akkor már tudom ki hívogat szám nélkül!Biztos te vagy mert szeretnéd megkapni te is!De abból nem eszel szépfiú!
Most már mind1,nem kell szépíteni a dolgokat!Szeretjük hogy itt vagy,ezért elnézzük neked,hogy néha oda tartod a púzódat!
Ja van szalagos csiszolóm! "Hú de nagyképű vagyok"
MociLaci Mit szóltok heze nyáron?

ausztria szlovénia horvátország bosznia hercegovina
Te írtad baszod ,hogy még budira sem tudsz majd ülni!Ebből következtettem erre nem magamból indultam ki!
Persze gyertek nyugodtan!A Hondának van hely a meleg műhelyben te meg elférsz a teraszon az ajtó előtt!
Csak snowbordoztam.Ne magadból indulj ki,hogy mindenért letérdelsz és rögtön nyitod a szádat, vagy egyből megfogod a bokádat!
Matac már megvan.
100-as volt nagyon állat. Dormeo
De köszi a felajánlást.
Inkább azt ajáld fel ha kidob az asszony akkor odaveszel minket. (Gery + Honda)
Ja most olvasom a kipu rendszered pollini meg arrow.Az a rendszer hány ccm van hitelesítve?