Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egy hengeres motor üzem anyag elégtelenség vagy rossz gyújtás miatt nem ráz esetleg pulzál vagy rángat,ugrál.
érdekes alattam ment 10ezret a tied is,az enyém meg 13at
Full gázon max 5000-et forog a 125-ös NSR-ed?Ez még 6. ban is igen kevés! Ha ez így van már gond ,de nem emiatt rázhat.Mivel nem láttam és halottam csak tippelek!Valószínű a kiegyensúlyozó tengely ,de a főtengely csapágy is lehet és ez nem azt jelenti ,hogy csörög vagy kerreg.Ha hossz irányban ment el a csapágy nem biztos ,hogy van hangja.
A ruhát nem láttam mert a 4. röl sasoltam csak láttam elmenni meg a gép hangját sor 4 volt az biztos.
te mint szerelő mond meg mi lehet a motorom baja
max gázon ami 5000 körül van igen rázkódik az egész motor
meg a nyáron max gázon kicsit fulladozott, kevés benzint kap
lehet hogy azért rázkódik mer kevés benzint kap?
amugy nagyon jó hangja van, nem csörög benne semmi csak idegesítt hogy szétrázza a belemet
sztem ez ugyan az lehetett akit én láttam valami régebbi gyorsasági volt meg valami pirosas bőrruci nem ?
A tavai utolsót és az idei elsőt én láttam! A Szigetin ment 1 motoros (gyorsasági) 2011.01.01 0 óra 8 perckor ment az ökör!
akkor szerintem te voltál az utolsó
más nem valószinu hogy motorozott volna
olyan 6 jörül
én tegnap motoroztam 3-4 óra között, te mikor mentél?
meg máma is motoroztam egyet ugyhogy nekem már megkezdődött az idei szezon
há nem ...de én az óvodás körből kérdeztem
ez attól függ, te mentél egy 600-as gyorsaságival tegnap 23:30 fele a Kálvária Hotelnél hóesésbe pirosas bőrruhában?
vajon megnyertem az év 'utolsó motorozása' címet?
Boldog új évet !
ja és Boldog Új Évet Punnyadt F*szú Banda
ex ha lesz majd kisebb méretben új vagy nagyon újszerű ruhád jó áron,engem érdekelni fog
Na, az persze természetesen mindjárt más.
Nem tudtam, sorry...
Ha neki úgy jó.....
No meg minden fórumlakónak!
Neked is B.U.É.K.!Zongorista barátom...
Boldog újévet kívánok mindenkinek. (pancserek)
én is motoroztam máma
raktam föl róla képeket
Hi,Ex!
Neked is hasonló jókat a következő évre!
Az rr-es csávó motorján túra kormány van,szóval nem nagyon tud bebujni...és télen nyáron motorozik,időjárástol függetlenül...
Sziasztok Mindekinek!

3 dolog:
Először is, ide is kiírom, hogy:
Mivel más lehetőségem nincs ezúton mondok köszönetet, annak a "parkolni tudó" kedves autóstársamnak, aki szerdán kora este vagy a győri élményfürdő, vagy a műjégpálya parkolójában sikeresen végighúzta a sárga színű, Fiat Bravo GT típusú gépjárművem bal oldalát az első sárvédőtől az ajtó közepéig!

Másképpen: a jóbüdösku|đ#&@]&*átverjet......elibeb@#ÄđĐíłđ-[ájba!


Kettő, csipkebokor vessző.
Lesz nálam egy egyrészes, púpos Arlen Ness bőrruha, 56-os méret, fekete-szürke-fehér színben.Párszor használt, de nagyon újszerű állapotban, kb. 80-85 ezer Ft-ért eladó, ha valakit érdekel.

Harmadszor: szóljon már valaki, (aki ismeri) a győri Lorenzonak (régebbi CBR 900 piros-fehér-kék, piros-fekete bőrruha, szürke-fekete sisak) hogy elhiszi mindenki hogy igazi motoros, de könyörgöm, -8 fokban nem kéne és ha már mégis, akkor ne úgy üljön a motoron, mintha kardot hordana a hátán, mint Wesley Snipes a Pengében, hajoljon már előre, főleg akkor ha Csorna és Győr között, nyélgázon, üveghangon vereti.Azér van az a szájbab@szott plexi a motoron, hogy hajoljon be mögé és akkor kisebb a légellenállás, nem tépi le a fejét a szél.

Ja és a ráadás:

Kívánom Minden Kedves motoros ismerősömnek és fórumozónak 2011-re, hogy:
Boldogujj......ahogy tudsz!

Szóval Boldog Új Évet!

ex
Nos,megvolt az év utolsó motorozása is...
Boldog Új Évet!

most még letudom írni