Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem a munkáid minőségével van a baj.Biztos sokan szeretnének ilyent a motorjukra,autójukra.Többek közt én is.Hanem az árakkal ,amit meglehet érteni mert van munka vele rendesen ,de nekünk proliknak sajnos majd ,hogy nem megfizethetetlen.Bár én szívesen felajánlom a motorom és a kocsim gyakorolni!
Majd jól megmondalak az asszonynak,hogy ilyeneket nézegetsz,aztán mehetsz vissza a hospitálba!
Srácok!
Találtam egy táncoslányt mindenkinek karácsonyra...
Nem túl okos, de legalább a bimbója kilóg...
http://youtu.be/Bt6ulSLp6Rs beszarsz[/L]
Ha valakinek kawasanyi szín minta kellene,keressen bátran. Megvagyok fázva tiszta takony az orrom. Papír zsepibe többféle szín árnyalatot is tudok produkálni!
És egy utolsó adag.Többel nem terhelem a topikot.
Még néhány...
Üdvözlöm a Győr és környékén élő motorosokat!
Akit érdekel airbrush festés, vagy ehhez hasonló fényezési munka, annak ajánlom magam. Jelenleg munkáltatón keresztül végzem, de igény hiánya esetén megszünteti a vállalkozás ezt a tevékenységi kört. Leginkább azt szeretném felmérni mennyire életképes a dolog. Feltöltök néhány képet a teljesség igénye nélkül. Sajnos munkáimról a képek nagyrésze telefonnal készült, vagy azzal sem, illetve lakkozás előtt vagy félkészen, stb...
Nem csak esetleges "megrendeléseket" várok, hanem véleményeket is. Ugyanis, ha a többség szerint nem ütöm meg azt a szintet, hogy festést bízna rám, úgy nem vállalok el több munkát, és gyakorlok még, vagy szimplán továbbra is megmarad hobbinak, ahogy eddig.
Robi
csak ne lenne drága
honda a király
na megszóóólalt a suzukis
Jó a ződ!Szívni!
hülye kawa
Szekálódjunk kicsit,hátha fellendül a fórum...
Látom hatalmas a forgalom megint.
meg az arielatom
dehogynem,gulyásleves vagy palacsinta pl mindig jó
Neked semmi nem jó?
Hát nem tudom mi lehet a bajuk ,de biztos nem csak egy csavar lazul meg a sasokon.
Addig max bringázok...
Kawa...
akkor meg rozsdásodik
Akkor támaszd le a garázsban és az lesz a világ legjobb gépe mert semmit nem kell venni rá!
akkor jó poénnak tűnt
nem baj emigrált ide,majd disszidálok vissza és helyreáll a rend
nincs semmi más,csak 2 kawa most
meg 40 centi hó az úton