Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van!Ez volt USA-ban eu-ban piacra sem engedték dobni.Valamit kurvára el mérnökösködtek!
szerintem amivel rossi megy m1-el azt nem magának reszeli othon a garázsba
lehet hogy csak azt tudja hogy benzint kell bele önteni ha megáll aztán megy tovább
A tied különösen veszélyes ,mert ha veretlenül elesnél és a motor becsúszna a bozótosba az életbe nem találnátok meg!
és ugyan annyiért vették vissza mint amennyiért kihozták a boltbol?
Az utcai motorjaik még se olyan jók...Talán mert nem Rossi fejleszti őket...
pont 2 hónapod van hogy meggyógyujjál aztán irány a pannonia ring
Nem vissza hívták!Vissza vásárolták!
Az enyém nem is R1.Mellesleg valami oknál fogva 3 x egymás után Világbajnok márka!
nálunk még nem biztos hogy visszahívják
magyaroknak mindegy mi van alattuk csak ződ legyen, nem baj ha szétesik
Az enyém mondjuk nem eszi az olajat,és nem lett hengerfejes,mint az R1 a hosszutávu teszten...
Egy kis reklám a Kawásoknak! Amerikába vissza vásárolták az összes új Kawa Ninját + Angliába leállították az összes eladást 3 németeknél is! Valamit nagyon elbaszarintottak rajta.A nyilatkozat eléggé hűjén hangzott."Azért ,hogy meggyőződjünk arról ,hogy a vevő a legjobb minőséget kapja! Ezt a hűje szöveget!Ezt ki veszi be? Na ez a Kawa minőség!
Már gyógyul!
Nekem 13cm-t mondott, tehát már 1 cm-t gyógyult.
yahzee !
Hogy áll a homokfúvós mutatvány? Lenne pár cuccom, ami miatt érdekes lehet .
Miko lesz a yeti?
valaki mondja má meg!
hallo!
szóljatok máááá!
Na mi van, megvolt a császármetszés?!
Hehe, fiú lett vagy lány?
Asszonynak meg merted mondani kitől van, vagy azt hiszi még mindig, hogy tőle?
Tessék neki elmondani kitől van a kisGeri...
Jajj Bazmeg! Tudtad, hogy sérvműtét után legaláb 178 hónapig meg 7,8 évig nem lehet motorozni? Mié mié?
Azé bazmeg, mert egy normális sérvműtétnél átvágják az izmokat és az még nem forr ossze sokáig, így 35 km/h fölött má akkora centrifugáris erő hat rád, hogy kiplöttyenne a beled a hasfaladon.
Szándékosan nem nehézségi és gyorsulási/lassulási erőt írtam, mert a Kawics Z750 Sö azt a teljesítményt nem bírja leadni, mert nincs mit leadni...
te csak maradj a valagadon....
Amúgy a műtét sikeres volt, 12cm-es lékkel a hasamban...de itthon vagyok....és gyógyulok...
Alig várom a Yeti-t....
A yeti 2011-ben is eljön...
Eddig se nagyon akartunk hozzád szólni!
csodálom hogy még magaddal szóba állsz .a kawa fórumon biztos szívesebben látnak
nekem csak 1.én is mehetek?
na úgy néz ki visszaeső vagyok,beújítottam egy újabb kawasakival
ha többet nem akar senki hozzám szólni,azt is megértem
Hétfőn reggel indulunk, csütörtökön jövünk majd haza....
Holnap meg Famulus szálloda Győr....
Zsolnay színháztermét, .......
Gyere, úgyis kevesen vagyunk:)
kikészültem ettől a sok HAJ-tól, még csak most csöppentem bele, de baszkííííííí, én veletek mostmár tutti sose mennék motorozni.
Bogyooo, micsinász te pécsen? Annyira mennék veled, két nőm is volt pécsen...
nézzétek meg ezt
ezek a franciák nagyon hülyék
http://youtu.be/3eJL4Z8ROX4
Kalev msn en irj majd ha leszel!