Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg ismerek több szerelőt a hondában, egyik sosem venne hondát, másik meg mást sosem venne. Bár mindketten azt vallják, hogy ma már mindenki csak a múltból él, nincsenek mesés megbízhatóságok. A profitért mindent, ha a globális felmelegedés miatt a jobban száradtabb kutyaszar kibírná holnaptól blokkfélnek a yamahában meg a kawában, akkor holnaptól mindegyikben az lenne :)
Ja a japánok csúcsra járatták a traktormotor technológiát!
nem vagyok kawafan,csak ezt hozta a sors
és szerintem kár is vitát nyitni,esetleg úgy lenne érdemes hogy mindenkinek otthon áll egy ugyanolyan,új mindegyik márkából
Ennek egyetlen oka lehet; nem voltam ott .
Na jól van nekem is mindig az a legszarabb motor amivel éppen szopok!
Akkor eddig a legerősebb motor, amit valaha láttam az a Benelli Sei 900 volt. Mert annak két soros lánc hajtja a kerekét
Mi van bolyhoska...nem láttalak a miki felvonuláson...
Ismerek egy szerelőt a yamahába...nos neki más a véleménye...
A jó kis csühös kawák .
Beindítottak egy '92-es ZZR1100-at, olyan volt, mintha egy dízelmozdony tolatott volna el mellettünk.
Aztán el is tört a főtengely .
vagy srad 750
bár azokba olajat is kell rakni
Lehet benne valami, normál esetben visszahívásnál simán cserélik a szar alkatrészt, legrosszabb esetben pár napig cseremotort kap az ember.
Olyanra még nem volt példa, hogy visszaadják a pénzt .
nyugtáztam.
Nem ez szakmai!
Hát nem tom! Ez füst érdekes.
Az enyémbe csak benzint kell venni, és olajat csak az olajcseréhez, nem azért hogy menjen.
Most télen persze!Az enyémnek a fogyasztása ebben a hidegben 0 liter még szívatóval is!
ez meg csak nézőpont kérdése...
Nekem is azért van öreg mert arra volt pénzem.Hozhattam volna hitelre ,de nem láttam semmi értelmét annak ,hogy görnyedjek a törlesztés alatt és ezért fizu után 1 héttel már ne tudjak motorozni mert nincs benya.Ha lenne lóvém nekem is egy 900RR lenne
az enyémnek speciel semmi baja nincs...csak kicsit ideges...és ami a meglepő,sokkal csendesebb a blokkja,mint a gixxereknek.
de mivel füstöl azt jelenti ,hogy megy! és nem vissza a gyárba!
még jó hogy nem vettem ojat
mondjuk nem is akartam
régi motort kell venni az ócsó meg jó
ha 15 év alatt nem hivják vissza a gyárba akkor az már örök életü lessz
Hát azért én előbbre helyezek egy Yamahát mint egy Kawát és ez nem elfogultság!Bár a maiak már egészen jók ,de a kb 10éves Kawák katasztrofálisak.
A tiéd biztos meglenne...csak követned kéne a füstjeleket...
Geryke!
Királyon császármetszés?
Hihi...
Amúgy mivel az általad emlegetett kawics plexis, ezért a belemre tényleg vigyázni kell, mert ezen nem fúj a szél...
Nah megyek gyógyulni, te meg csak ápolgasd az ízeltlábúdat!
És mi van ha hitelre vetted? Kifizetik neked az árfolyamból adodó különbözetet? (biztos)
"Vagy vedd meg ezt!"
Na ezért vettem meg ezt. Hondaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssuuuuuuuuuuuhhhhhhhh
Neked 13cm-et mondott? Akkor tényleg gyógyul.
Holnap után márcsak 14cm lesz. kunc kunc kunc
csak ősszel