Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig a kawához adhattak volna, hogy azt a sok időt, amíg a szervízben pihen, el tudd ütni valamivel .
nah ja...gixxer 1000 k5,váztörés...3 évvel késöbb el is kezdték vissza hívni őket...
Nem csigázlak, Bimota VDue 500-al sok probléma adódott (blokkprobléma) és ott is a legtöbbet visszavásárolta a cég. Persze ma már gondolom csapkodják a fejüket azok, akik akkor visszaadták. :) :)
Melyik gyártó?
Dehonnem :)
na,ja, meg síléceim sincsenek...
Gondolom olcsóbb volt, mint egy főváz csere márkaszervízben :)
Visszavásárlást még senki nem csinált .
Mert gondolom sorozatban döglöttek meg az emberek és botrány volt. Ha 1-1 ember döglik bele véletlenszerűen, akkor az még nem ok a visszahívásra, majd a gyártáson módosítanak, aztán aki korábbi verziót vett az így járt. :)
Persze nem mintha ne lett volna az összes gyártónál ilyen, akár autó, akár motor :)
Mert nem vagy ügyes .
akkor ugorj neki gyorsan annak a 2 kawasakinak
vagy mennyél gs-el, ja de azzal meg nem mehetsz
inkább gyere vissza aztán majd itt vegyél motort
Nem visszahívták .
Visszavásárolták .
Bammeg,olyan jók voltak az utviszonyok,hogy motorral az udvarrol nem tudtam volna kijönni...
Csak azért, hogy úgy nézzen ki mintha jobban lennék...
Bazzeg kalev, mióta emigráltál elhagytad a mojodat .
Amíg nem volt kawád te is szíííttad a kawások vérét, miből gondoltad, hogy ezalól te kivétel leszel?
Na ja
szerintem csak monopol helyzetet próbálnak kialakítani
azért mentek el még korábban
mondjuk azért arra én is kiváncsi vagyok,miért hivták vissza az összeset az usába...
én nem veszem magamra,csak nehogy valaki komolyan gondolja az elfogult írását.szerintem mindegyik motor szar,mert egy tuti gépbe olajat sem kéne cserélni meg fékbetétet meg gumit se.
A kislányok nem bírják .
Naugye hogy naugye .
én meg ismerek szerelőket,meg ismerek motorosokat,és mindegyik úgy van vele hogy ha baja van a motorjának megcsinálja,nem pedig a gép előtt ülve fórumfighterkedik
dehogy vitatkozom isten ments csak kicsit szekálódok.
Bezzeg engem felcsaltál volna... igaz én ott is voltam...csak autóval...