Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem röhögtem.
te akkor egy... segfejűű vagy.. szegény gyerek h nem süll le a képed h te ezen nevetsz...
írnék valami gonoszat,de még a végén valaki magára venné és megint menne h mekkora taplók vagyunk

inkább nézzétek végig ezt

ugye bikerina

aki ezen nem röhög annak kiégett a viccreléje
http://www.youtube.com/watch?v...
ez a titetek szeretetből
hallod ezt a motoros csellot mindenki megirigyelheti senkinek nincs ilyen ez egyedi marcsi style
laptopra tellik de cipőre nem? különben is mondod ezt miközben full extrás motoros csizmád van?Rossinak nincs olyan profi csizmája mint neked
köszy van kabátom inkább cipőt adjatok vazze..amugy kötözne hzáátok a rossebb ott meg ti csinálnátok ki..
te is jössz hozzánk? .kalev és köztem pont most üresedett meg 1 szoba .tiszta full extrás...panoráma sajnos nincs, de kapsz 1 jó kis kabátkát
Ha nem lennék ennyi idős,én még néha most is bevagdalnék a nővéremnek.
háát te ne tudd meg mennyire imádom ezt a mocskos kis szarházit még 2-3 év ezzel és a diliházba kötök ki, vagy ő a sürgösségin...
Jajjjj de szíp testvérek vagytok ti is! Nekem bevett ütésem volt,hogy ballal elnyúltam és lekaptam a szemüvegét (mert mindig kikaptam a fatertól ha eltörött neki a verekedésbe),jobbal meg kapott egy sallert. Nagyon sokszor megette ezt a mozdulatot.
Ja értem... akkor az elkövetkező 2-3 évet használd ki mert utána már bajba leszel lehet
14 szar jancsi
kezdek félni tőled
Amúgy hány éves a legényke?
sztem nem... én már eltörtem a kezét az orrát ő meg az állkapcsomat szineszte meg...
Csak mondom,nekem is van nővérem. Egyszer megvertem lovagló ostorral,mert elkapcsolta a tv-t. Reméljük neked egy fokkal finomabb viselkedésű öcséd van.
denemám
még én se nem nyúlhatok hozzája?
hnap első dolgom lesz az biztos de ahoz senki nem nyúl mert kurva világot csinálok
szóval rátapintottam a lényegre

vagy megveszed végre a laptopot
egyszer eltöröm kezét lábát a kis köcsögnek...
elvette a gépet?
ma öcsiverés lesz már másodszor....
Héé azért nem! A simsonnal még lehet megyek egy kört a napokba