Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondom én.hurkák vagytok mind
Velem neeeem is Tegnap merre voltam motorral? Kérlek szépen október 25.-én mentem rajt utoljára...De akkor nagyon élveztem
én nem vádoltalak meg... csak megjegyeztem...
sziaaaaa zoliiiii
épp megvádoltak h veled beszélgetek ...de inkább regélj h tegnap merre voltál motorral ?
Jelen!
a divatmotorosok merre vannak ?tegnap nem sokan szaladgáltak az utakon
.I..
te csak dolgozz szépen...valakinek a pénzt is hozni kell a családba
én is meloztam bassza meg a tesco
hallottam ...majd szívrohamot kaptam .ma olyan szép idő lett ...én meg melóztam közben
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oooooooo leesett! amugy én is láttam egy gixxerest meg a pintyőőt a daytonával...
ma is találkoztam 1el uh a gumibotot inkább ne ...na egyből jobban hangzik...nem az árkád azt már lerendeztem nélküled ...msn-en rávezetlek a dologra
ostor? gumibot! jolvan akk hibáztassuk a foregont.. árkád?
.hozod az ostort is ?
a szombatot hagyjuk jó? ...különben is megbeszéltük h az egész a foregon hibája .télleg nem rémlik mit mondtam vasárnapra h hova hívtalak?
nem vagyok izééé,, én is látni szeretném a hátad legalább és azt tudom h te nem látsz ki ezt szombaton be is bizonyitottad megyek is azt kapsz a fenekedre
oszt te mit akarsz nézegetni ?érdekes én se látok ki rajta, de engem nem is zavar/érdekel ...olyan izé tudsz lenni ...lehet próbálkozni én itthon vagyok
de nem lett semmi baja se a kocsinak se a bukodnak ellenben az én bukomnak a plexijén már alig lehet kilátni megverlek
nem az öltözőajtónak basztam neki (ellenben veled, aki lezúzta a kocsiajtót ) hanem elmagyaráztam h az enyém befért a tartóra...a tiéd meg nem ...és mit kapok érte?
te ne idegesits... ugye semi baja azonkivűl h neki basztad az öltözö ajtonak...de azért is kapsz még..
ööö ...hát az úgy volt, hogy jöttek a mosómedvék és ...sztem is úgy, de az hamarosan el is fog fogyni
sztem ugy! remélem a plexim még ugy ahohy ép!
úgy nézek ki mint aki fizut kapott ?pont azért mondtam h misére megyünk
misére? nem vagyok vmi vallásos csak akkor imádkozom ha felülök mögéd.. amugy meg azthittem te shoppingolsz nekem vmi ajándékot
misére megyünk...imádkozni ...utána meg mintha mise történt volna jövünk vissza .ha van lóvéd shoppingolhatsz is