Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

excats..te vagy az én emberem már látom... ...AN-t annyiért és még alkudni is? ...na szál ha kapsz AN-t, spidit, Daneise-t, Spykot...stb52-54 körül és "narancs" beütéses, 2 részes..NAGYON érdekelne ...ide is dobj sort róla pls...nem tuti hogy nézem az apró részt..vagy nekem egy választ ! ...köszönöm előre is !
Ja és nem az "enyém", nem "csak" eladom, amit rossz méretben kaptam....
Én inkább kékben nyomom , nem igazán színem a piros...
Gomez barátom!
Végre valaki..... , aki nem alkudozik, meg nyöszörög, hanem tudja, mennyit ér egy jó, kengurubőr, Arlen Ness öltöny...
Pont most levelezek egy manussal, aki elvileg "szívószálas" Spidi-t akar, de azért alkudozik 2 forintért.
Én csak árulom....nem üzletelek....illetve csak picit.
Volt 8 db bőrruha, idén nyáron "kaptam" őket, hetet elkapkodtak, már csak ez az egy maradt.
Illetve még egy bőr-cordura nadrág, 52-es méretben.
Azt hogy a jövőben lesz-e még, most nem tudom megmondani, ígérgetni meg nem szoktam, nem is akarok.
Ha lesz valami, úgyis hirdetem majd itt a sportmotoron.

Üdv
meleget és ételt tudnék számodra biztosítani ....de a feleségem nem örülne, ha a magányodon is próbálnék segíteni
...ennyiért AN-t, tök újat?..omg..honnan?...te üzletelsz vele vagy "csaK" eladod amit rossz méretben kaptál...

már csak azért kérdezem, mert ha lenne vmi narancs beütéses, 2 részes, 52-54 körüli motyód ...érdekelne... ...de csak magában a kabát is érdekelne....
....lehet arra gondolt, amikor a nemidénbarnult fiatalok járják esténként a házakat és "vas"at gyűjtenek....
Te kis csacsi fiú! Nekem nem kell megküzdenem semmiért,majd mennek az embereim aztán elmagyarázzák neked a ezeket a dolgokat. Tudod,a nagyoknál ez így működik.
börze kapuváron?Milyen mikor?Volt már olyan egyátalán...Èn még sohasem láttam,de még csak nem is hallottam róla eddig...
Üdv Mindenkinek!
Mikor lesz legközelebb Kapuváron börze?
Volt egy motorbalesetem és muszáj új motort vennem....Aztán már bevok sózva.
Ha valaki tudja annak köszönöm a segitséget
Ja esetleg aki tudja Olaszországban vagy Svájcban mikor lesz?
Üdv:Misi01
mikor volt a puccskísérleted?
a trónhoz meg kell küzdened
Te királyságod? Na nehogymár! Ez itt az én városom!
hmm vasárnap? ne hari de nem tudom mi lesz vasárnap? misére megyünk? vagy shoppingolunk?
vasárnappal mi lesz? .emléxel még rá egyáltalán?
Én motoroztam tegnap csak csanakig vittem ki a mocit a szervízig mert ment 24.000-re de annyira zuhogott hogy szarrá áztam meg fagytam pedig csak kb 5 km volt
Köszi
És úgylegyen
megvédelek
este beszélünk remélhetőleg
Hát a manó tudja.... az a helyzet, hogy december 3-ig jó a bérletem, aztán, ha véletlen száraz idők lesznek majd megeshet...
De nem jellemző, inkább csak a Pilist járom vele... Ez a szkafanderben szaunába ülős dolog nemannyira bejövős..... mármint, ha érted, hogy mi miatt nem azzal járok
De asszem ezt le is írtam még anno
Na de télleg lépek, mert aztán kiutálnak innen a Győr környéki motorosok
mondjuk annyiból nem zavarsz hogy mégegy nem papírkutya lesz itt,mert a többiek...áhh.azt se tudják hogy akkor kell menni mikor jól-esik.
Idén már nem is jössz a kékséggel a mi kis dunaparti betonerődítményünkhöz?
Jóvanna...
Akkor addig, pihizzél!
Már itt sem vagyok
te menj innen ez az én királyságom. és nem nap közben kikérem magamnak
estére haza-haza megyek,majd meglátom mit tehetek értetek
Ejj te lüke....
Már nap közbe is iszol?
A helyett, hogy jönnétek......
Este móka lesz, majd a fórumra Áki kiírja...
Forog a szoba
na így már mindjárt más
Sziasztok,
eladó, egy "szűzúj", piros-fehér-fekete, egyrészes kengurubőr, Arlen Ness bőrkombi, 50-es méretben.
Utolsó darab.
Ár: 110.000 HUF
Érdeklődni at excatx@freemail.hu
Na majd talán hétvégén.Jó időt mondanak.