Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yardok nem ellenőrzik? Bár nem mintha érdekelne..:D Csak az a gáz, h jópáran lennénk, akik kimennénk biztos...annyi futó meg nincs.
Pedig 4 vagy 5 éve volt itt enduro verseny is. Igaz csak egyszer volt,mert aztán a zöldek elkezdték a szülő anyjukat szexuálni! Furcsa módon,most hogy az audi megvette az egész erdőt,mindjárt nem fontos az árvalányhaj meg a gumipitypang.
Én nem tudom kinek mit jelent a fasza. Lehet rajta menni,rumplis mint az állat,vannak részek ahol elég kikerülgetni a bazi nagy tócsákat,de itt van helybe,és lehet rajta kondit csinálni.
Ott melózok, de még nem hallottam róla... és ott rendeztek OB futamokat is? Használható a pálya? Mert ha fasza, akkor vmikor lehet becuccolunk oda...
Likócs és szentiván között az erdőben. Az audi gyár mögötti erdő.
És az hol van helyileg?
Gyomlálni,talajt lazítani,elősegíteni a talaj eróziót! Van itt egy enduro kör,amin régen a verseny ment. Azon szoktunk menni. Meg van egy cross pálya is.
Likócs ring? Ott mit lehet csinálni?
Mert mi a baj az idővel? Nem esik,nincs olyan dög meleg,nincs por!Mi kell még?

A cimborák elmentek. Én nem tudtam menni. Lehet hogy délután kimegyek ide a Likócs ringre.
háááháááá
Mentek ma csapatni? Ilyen időt öregem?! Fsz kiva' :S
Minek az?Nem hajlik a derekad?
Azokat szeretik,csak egyedül te vagy a kivétel!
Hát akkor edd a sült rizst!
azokat se ...sőt.se a biciklist se a gyalogost .görkorisok meg még nem jöttek
az autósokat szeretitek?
de még vegyek pizzát is nem?
az rántott banán és kurva jó .neketek dupla áron számítjuk .mi utáljuk a motorosokat
Nincs valakinek eladó 22mm-es kormányhoz magasítója?
Szerintem meg inkább tartsuk valamelyik pecsenye sütőbe!Inkább a sült tarja,mint a sült banán!
Mert szezámmagos csirkébe kapod a fizetésedet?
Ember ez itt a Bakony alja! Csak jó helyek vannak!
A szakosztálygülés ezek után ott lesz megtartva........ :-) jó a grillezett rák, meg a sültbanán.... Bálinrka occón megszámítja nekünk....:-D
A Bálintka a Sparban a china kajáldában... :-) A múltkor láttuk az asszonnyal, hogy ott tümmedszkedett a pultnál... Jót röhögtünk...
miért te nem is jó magyar HUF-ért vagy ott? óránként 2 szezámos tikért mi..
és hogy a rákba?a pizzás csávónak meg fizessek szezámmagos csirkével ?
erdő az van .de nem tudom Jimmyékkel mennyire tartanád a tempót