Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megmaradt cagiva alkatrészek eladok,a henger perselyes megvan még a váz, lengővilla, Üllés és ami a képeken látható 2000ft-tol vagy mondj egy reális árat és vidd az egészet.
Szevasztok!

Valakinek nincs elado, Mito2-es kerek? Forditott villásra akarom megcsinálni a mitom , villa már lenne csak kerék hiányzik :/
rendben megértem.ha jutotál valamire akkor várom a jelentkezésedet.
Szia!
Egyenlőre még nem tudom,hogy anyagilag meddig nyujtozkodhatom,de probálok rugalmas lenni.
Sziasztok most vettem egy cagiva ar350-est és egy cagiva elephant
125-ös póverest, az ar350-eshez gyújtótekercs kéne jeladóval,
az elephanthoz meg henger kellene a mérete 55,95 mm.
Ha van valakinek akkor írjon a következő címre tamus73@borsodweb.eu
előre is köszönöm.
Szevasztok!

Valakinek nincs elado, Mito2-es kerek? Forditott villásra akarom megcsinálni a mitom , villa már lenne csak kerék hiányzik :/
érdeklődnék hogy akkor érdekel-e még az alkatrész?és kitaláltál-e már valami árat?várom válaszod
Sziasztok van egy eladó cagiva power motorom, mitóba,planetba,supercitybe is jó. Teljesen jó csak be kell szerelni.
ára : 6.000FT
Boldog új évet kivánok mindenkinek!nincs véletlenül valakinek dellorto phbh 28as karbiba tűszelep? csabimoto@freemail.hu ra várom az árakat.
Boldog Új Esztendőt
okés.várom az ajánlatodat
Boldog új évet kívánok mindenkinek! Olcsó benzint, széles utat jövőre!

Maxüdv: Szeemee
Boldog új évet!CAGIVA FOREVER!
Minden Cagiva tulajdonosnak BOLDOG ÚJÉVET KIVÁNOK!
Probálok kitalálni valami árat.
Okés,rendben.Igen sajnos a kilómétetóra az már hiányzik.mondj egy árat az összesre ami kell és remélem megegyezünk.postázni tudok,ha postán kéred.
Az ár nem rossz de lehet hogy az érdekelne minden cuccod az ülés kivételével,no meg az óracsoportból is látom,hogy hiányzik a km óra része.
hát figyi én mondok 5000ft-ot.mondj erre valamit és megbeszéljük
Passz.Nem nagyon tudom minek mi az ára.
van bowdenem.és az elektronika is ami a képen van.karbi elkelt már.mondj egy árat meniyt érne neked,biztosan megegyezünk
Szia!Fordulatszámméröhőz nincs bowdened,a karburátur milyen tipusú ugy értem mi a száma,és a komplett power elektronikáért mindenestül mit kérsz?
Üdv Gabi.
Karácsonyra mgleptem magam egy C12R tipusú Frecciával.Ez alapján neki tudok állni össze rakni a C10-es frecciámat is.Jövöhéten pedig jön egy gyujtás hibás Mitó amit szeretnék ujjá éleszteni és gyári állapotura varázsolni.
Eladók a képeken látható Cagiva Freccia alkatrészeim.
Kuplungkar a kapcsolókkal együtt:2500ft
óracsoport:2000ft
brembó féknyergek:3000ft/db
bowdenek
gázbowden hibátlan:1000ft
kuplungbowden csak a külseje a karszésznél kicsit felszakadt de rendesen müködik:1000ft
szívatóbowden:1000ft
önindító kompletten:5000ft
üllés:1000ft
power elektronika:5000ft
hátsófékhez a kis tartály:1000ft
ha bármi érdekel írj vagy hívj bátran,biztossan megegyezünk.
Hello nekem van termosztátom és légszűrő betétem
írj emailt ha érdekel: zsoltrocky@freemail.hu-ra
Értem, akkor sajnos nem tudok segiteni.