Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tudom :/ Akkor sztem fordulaton se lenne jo, de ott nincs vele gond.
Tipp: valahol dugulás van még mindig a karbiban...
Szevasztok!

Valaki tudna nekem segiteni? Mi lehet a gond a Mitommal? Szivato nélkül bemelegedve szépen jár mindaddig mig kicsit oda nem huzom neki, 7-8 ezerig visszaesik szépen a fordulat 3-4 ezerre... és ott marad , a hangja is furcsa olyan mintha csak levegőt szivna, a kipufogon is alig jön kipufogo gáz ahhoz képest h 3-4 ezren pörög. Rányomom a szivatot utánna szépen jár , pörgetem megint esik szépen a fordulat 3-4 ezer után is és a hangja is más. Karbi volt takaritva . Az az érdekes, hogy kipörög rendesen azzal nincs baj. Tudom irtam már egyszer , hogy sikerült megcsinálni, de mégsem jo.

Valakinek van valami tippje mi lehet a bibi?
Sziasztok! Nekem van egy Frecciám és van vele egy kis gondom.Vettem bele egy használt blokkot de abban nem voltak meghúzva a váltóban a csavarok.Most teljesen meglettek húzva de ha behúzom a kuplungot akkor is megy a dugó sebességben.Teljesen meg kell húzni a csavarokat?
125ccm-es perselyes nem kell vele semmit csinálni csak kell bele egy dugó
Ad meg a számod mert sürgőssen érdekelne !
Megmaradt Cagiva Elefant alkatrészek.
Henger sérült.
Membrán,hengerfej,óracsoport,berugókar,visszajelző foglalat,csomagtartó,sárvédőhöz ha jól tudom,hogy a központi teleszkópra ne verje a sarat jó állapotban vannak.

Ami a képen van cakk pakk 6000Ft.Nekem már csak útban van.
Így hogy van hozzá új dugó max 18000 Ft
És ez rámegy a cagiva elephant blokkra ?
Mikor megvettem a motort nem működőképes volt. Tört a tűgörgő. Hála az égnek a henger fala nem sérült. Új dugó van hozzá. Erős jó kompessziós.
Küld el a telefon számodat felhívlak és megbeszéljük
Hello
10000 Ft-ot de írj ha nem felel meg
Attól függ mit ajánlasz érte? Nekem van 160 as komplett. Jó állapotú.
Hello milyen fajta és hány köbcentis a hengered ?
Hello
Nincs valakinek egy 160 ccm-es jó állapotú polini hengere
sziasztok!
A Primámba szétment a km óra spirál. Ha valakinek van elfekvőbe, legyen szíves szóljon érdekelne. Esetleg milyen motor spirálja jó bele?
A TV-ben is ugyanúgy hazudnak mint a parlamentben úgyhogy ne higgy senkinek.13 000ft
Sziasztok!
Kérdésem lenne, hogy dellorto VHSB 34 es karbihoz keresnék úszót elfogadható áron. Neten kerestem nem nagyon találtam. Sajnos enyim ki van már kopva emiatt lehetetlen benyaszintet beállítani. Nem tud valaki ebbe segíteni? Köszönöm. ÜDV
Válság van, mondták a tv-ben is.
Tegyél rá egy icit-picit és vidd
Huha
Sziasztok.Ha valaki tudna nekem segíteni.Kéne az a mocimhoz egy baloldali irány jelző meg egy lámpa keret. köszi előre is
Hello!

Az egészet viszem 10ért, ha oda adod.
4000+posta
Légszűrőház + központi telo mennyi?