Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megmondom öszintén nemtom hogy jó lenne-e.5000ft-ért odatudom adni.ugy ahogy a képeken látható
a sárvédő tartóbol csak.az egyik van meg ? (ha meg van akkor érdekelne a komplett sárvédő (tartóstol) pluss a műszerfal takaró plexi . kb mennyibe fáj?
Sziasztok!
Cagiva Super City 125 alkatrészeim vannak!
Idomok, Műszerfaltartó konzol, Lámpa,pár apróság. Érd.:hallerzsolt@freemail.hu
Köszönöm a tippet megnézem.
Üdv!
Esetleg indítórelé vagy szorulás miatt nem tekeri rendesen.
A képen látható önindító jó lehet 50-es blokkhoz is?Ha igen,mi az ára?
Sziasztok!
Van egy Cagiva River 600 motorom ,és nem akar beindulni. Öniindító felújitva, akksi új,nehezen tekeri a motort és mégsem akar beindulni. Ha mégis nagynehezen véletlenül beindul melegen már semmi baja.Van alapjárat vissza beindul könnyen , pár nap mulva megint nem lehet beinditani. Tudnátok segíteni?
Cagiva elefant 50 gyujto trafó eladó!
Hello !
Van egy eladó Asso Werke dugóm 160 ccm-es polini hengerhez . A dugó 0 km-es de a belepróbálás során keletkezett rajta nagyon minimális karc . Ehez a dugóhoz van még egy új csapszeg meg felső tűgörgő , ehez való polini hengerhez új tömítés garnitúrám . Bárkit érdekelne ezen a számon hívjon : 06203700037
aki tud super city 125/50 eshez első komplett sárvédőt ( vagy minimum tartót ) vagy műszerfalat takaró plexit az írjon már mert kellene (e-mail: nyul_jeno@freemail.hu)
Misoc meg van még a super city 125-nek a komplett első sárvégője? meg a műszer falat takaró plexi ( ami a képen repedt) ? komolyan érdekelne
Szevasztok. Cagiva c10 R Anniversary-hoz keresek hátsó sárvédőt. Csongrád megyei vagyok. Köszönöm.
Cagiva Alkatrészek eladóak :)
Kösz a jótanácsot. Ebben igazad lehet. Meg amúgy is sajnos pont a rendőrséggel szemben lakok ekkora problémát .
De legalább még nem kaptam tőlük csekket.
Ha jó lett a moci akkor ne add el.szerintem akkora különbség nincs a kettő között,hogy megérné elölről kezdeni.
Heló Mindenki! Új vagyok ezen a fórumon. De mivel a multkor megszívtam inkább megkérdezem. Van Fenn itt képes motoron 1 cagiva AR 350 gyujtás hibával leégett agyujtás teki. http://www.kepesmotor.hu/cagiv...
Itta link is. Megérné e elcserélnem a Yamaha Dt 125 LC mre ami tudom hogy mostmár minden jó benne. Ebben kérem a segítségeteket. Mert a yamahát csak simán én választottam és úghy meg szívtam vele mint a torkos borz. Ezért kérdezlek titeket. Előre is köszi.
Cagiva planethez (mito blokkos) keresnék alkatrészt!
A powertengelyen lévő "tárcsát-kereket" (pontos nevét sajna nem tudom) ,amibe a bovdeneket be lehet akasztani!
Szóval ezt keresném,ha valakinek lenne szóljon már rám!
Ez céges teló,de csak mond hogy miről is van szó!
Djhubo!
Ha megvan még a polini hengerszetted akkor engem érdekelne, ha klappolnak a dolgok 25eFt-ot ajánlok érte látatlanba, ha tényleg jó akkor még többért is érdekel!
Ha másnak van mitora valo 160-as hengerszettje akkor vevő vagyok rá!
Szevasztok!

Elado egy Mito 1-es komplett kipufogo, hibátlan állapotban. Ajánlatokat emailben várom : gajdos_gergo@hotmail.com
Szevasztok!

Szerintetek olyan van, hogy szorul picit a schieber tű? mert oda huzom neki és nem mindig, de néha megáll 3ezres fordulaton kicsit és utánna leesik a fordulat. Főleg akkor szokott ugymaradni ha rendesen kipörgetem.

Lenne még egy olyan kérdésem, hogy a tartalék állás a csapon nektek is olyan, hogy nem folyik le mind? Multkor megállt alattam hallotam van még benne egy kevés, oldalra billentettem a motort és még haza tudtam menni volt benne egy kevés.
Üdv cagiva elephant 125 vizes 6 sebbeséges blokk szerelési rajzra lenne szükségen a váltót nem tudjuk hogy milyen sorrendben mennek a fogaskerekek köszönöm
Eladók a képeken látható megmaradt alkatrészeim.Egyedül a karbi nincs már meg.bármi érdekel írj bátran,és biztosan megegyezünk
Eladók a képeken látható megmaradt alkatrészeim.Egyedül a karbi nincs már meg.bármi érdekel írj bátran,és biztosan megegyezünk
Hali. az első sárvédő nélkül oda adom 10000ft-ért,csak gyere érte mert a postára nem tudom a vázat+lengőkart fel adni.ha kell akkor a címemet telefonon meg adom.0620/423-7433
Egyik haverom RS-e is ilyet produkált nyáron. Annak az volt a baja, hogy tele volt már koxxal a kipuff. Szerintem vedd le a kiput és nézz meg úgy hogy mit csinál.