Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv mindenkinek lenne egy kérdésem, hogy cagiva super city 125-be milyen váltóolajat kell rakni? köszi a segítséget
Üdv!Az egész eleje(sárvédővel,fékkel,teleszkóp-kiflikkel,kormánnyal,stb)mibe kerülne?
cagiva freccia c10-es maradék alkatrészek:
komplet idom szett fejidom nélkül=15e
hátsó kerék gumival-tárcsával-fogaskerékkel=12e
kipufogó=7e
hüző=8e
kormá
nykapcsolok=5/db
öninditó=6e
gyujtás=12e
feszabályzó=6e
elsőf
ék=10e
hátsó=10e
.......stb
sziasztok nekem cagiva elefánt 125 hoz kéne egy gyujtás állorész és a trafoja nekem beszart motoplat a márkárja árat te ird de olcson kéne köszi!06703881075 vagy email köszi
helo!
valakinek ha kell egy supercity-hez való első féknyereg hűtő eladó!
Hali!
Frecciához (c10r) keresek első index búrákat.
Akinek van írjon légyszi.
Köszi,
Zoli
Adatlapomon írj az elérhetőségemre ott megbeszéljük a részleteket.
Sziasztok C10-es frecciához keresek , hátsó rugós tagot , fejidomot ,
és váltókart konzollal . Akinek van elfekvőben kérem jelezze .
De zsír! Hogy tudnád ezt eljuttatni nekem minél hamarabb? És menyibe fájna ez nekem? Előre is köszi
Szia!
Kis karom van amit a bordás tengelyen van rajt.
Talán ezen a képen látszik valamennyire.
Vki tudna vmi tapasztalatot írni w8 ról?
Sziasztok! 125-ös Elefanthoz kéne nekem kuplung kar+bovden+az a kis kar ami a blokkon van egy bordás tengelyen amibe a bovdent akasztod! Ha valaki tud segíteni írjon! Köszi
egy pár fotot segitségül a problémám megfejtésére..... :(
a képeken látni ,hogy valóban 125-ös és poweres valamint a gyujtásom burkolat nélkül... Most is kimentem egy rugásra 2 nap után is indult! füstölni füstöl de melyik 2T nem ....:( eszem nincs mi van vele és már kezdek mérges lenni rá SEGITSETEK akár alkatrész is érdekel !


Köszönöm!
Sziasztok

Van egy 125-ös Cagiva Blues motorom ami nem mai darab de eddig hűségesen szolgált. Most viszont nem tölt vissza valamiért és egy idő után elmegy minden világításom. Ha feltöltöm az aksit akkor is max 1-2 napot bír ki. Mi lehet a baja?
Tudnátok ebben segíteni?
nagyon sáros turán voltunk vele és nem volt gond aztán hazaértünk egyböl lemostam jol és elraktam.... 3 nap mulva elővettem és ezek voltak a tünetek! leszedtem többek közt a gyujtás fedelet is ott volt bennt kicsi sár :( kipucoltam összeraktam picit jobb lett de még mindig nem jó... ezért gondolom ,hogy nem gyürü.... de nem tudom

ha leszedem a hengert megnézem és semmi gond akkor összerakhatom nem lesz gond belöle vagy akkor már cserélnem kell valamit?

Köszi
Hello

125ös power szelepes :) nagyon jol indul meg megy is szépen csak mikor a power nyit akkor dadog le... :( látom a powert ,hogy müködik mert nincs burkolat rajta.... a hengert még nem vettem le :( azt hagynám utolsonak! esetleg ilyen gyujtást nem tud valaki hátha az a baj? az elektronikájához nem nagyon értek :(
szia!ami a képen van motor az nem 50ccm-es véletlenül
mert a 125ccm-es cagiván baloldalt van a gyujtás minden tipusnál
a képen látható motoron meg jobb oldalon mint az 50-80ccm-es cagiváknál,és utobbinál nincs power,a gond valószínűleg alaplap lesz
mert az 50-80ccm-nek szokása hogy tönkremegy a tekercs vagy a jeladó.
szia!
a főtengely szimering miatt a kompresszio nem változik olyan nagy mértékben,valószínűleg gyűrű probléma lehet,de ha eltőrt és nem elkopott a gyűrű akkor sérűlhetett a dugó és a henger is.ha a motor működik és nagyon füstől akkor talán csak szikering.
Sziasztok!

Elöször is ... vette, egy cagiva cross motort de semmi többet nem tudok róla valaki segitene ,hogy ez melyik tipus? a következő gondom van vele voltunk elég sáros turán vele és semmi gond nem is volt viszont pár napja olyan tünete van ,hogy mikor a power nyit akkor ledadog a motor :( ez mitöl lehet? karbit kipucoltam légszüröt is gyertya csere is volt powert is megnéztem gyujtást is de utobbihoz nem nagyon értek és lehet ez a gond!? könnyen indul szépen megy amig el nem éri azt a fordulatot amikor a power nyit.... (

előre is köszönöm fontos lenne mert motorozni akarok :)
Hmm hát a fene tudja. Elvileg lehet de én kíváncsi volnék a dugóra is.... Hogy mennyibe kerül azt meg nem tudom de az annyira nem vészes.
Szevasztok.!

Srácok most készülök venni 1 Cagiva Super City 125 ös Gépet csak annyi a gondja hogy nincs kompressio a motorban jelenleg ,
főtengely szimeringet kell cserélni... Kérdésem mennyiből jönne ki ?
És csak ez az 1 baja van meg merjem -e venni?
heló!
köszi de nekem is oylan van és kissebet szeretnék ugyanis inkább túrázásra használnám a motort és jobb ha nem pörög annyit 90nél : S
am nekem is eladó a 43-as ha érdekel valakit
Hali! Érdekelne, hogy meg van e még a Honda Topicod és eladó e még?
szia nekem van egy 44 fogas ha érdekel :)