Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen de ha csak a dob van meg pofákkal az is jó.
Mi lenne az ára?
Komplett hátsó fék alatt mit értesz?
Hátsó dob betétekkel,pálca,lábnál a kar?
Első lánckerék 1000Ft.
Szaraz18
Helló!
Kéne a hátso fék kómpletten meg első lánckerék.
Mi az ára?
Eladó Cagiva Prima alkatrészek.

Csak azok amik a képeken vannak !

http://picasaweb.google.com/pl...
Kisbali Helló!
Érdekelne a hátso fék kompletten meg egy első lánckerék.
Mi lenne az ára?
Helló! Érdekelne a hátsó fék dob kompletten.Meg első lánc kerék.
Mi lenne az ára?
volt egy cagiva city 50 robogom , Yamaha dugot kapott 4 ezerért, annakidején, de én méretre veszek mindent amugy.
csak annyi a baja hogy nincs a cagiva-nak magyarországon viszonteladó és nincs alkatrész csak használtan
Helló tudnátok nekem segíteni cseréltem egy 92-es cagiva-ar-350-et és kéne pár infó ezekről a gépekről jók ezek endurózni meg mik azok a dolgok amikre oda kell figyelni ennél a típusnál köszi
csavesz! van egy freccia 125 öm 90 az ára mert átültem egy endurora, vegyétek vigyétek.
A románok mondják, hogy "motrot"
Kipufogó tuning vagy mégsem? Tanulság!
Nyitott rendszert raktak a C9-re, de csak a hangja nőt meg és nem ment csak nyolcvanat. Vettem rá gyári rendszert és hihetetlen de ha nem hasalok rá teljesen a "tankra" 2-ben is emeli az elejét.
A rezonátor nem csak hangot tompít hanem a henger feltöltésében is segít. Ne piszkáljátok, csak újabb modellekével lehet cserélgetni őket. A 2t lelke a rezonátor!
Üdv.
Helló!
Nem majom, Peti! Én se genyáztalak le! Nem akarok vitát nyitni, mert ez nem vitafórum szerintem. Segítőoldal és én próbálok segíteni másoknak, ne essünk bele ugyanabba a hibába. De, a trafót és az elektronikát egyszerre rendelte. Amikor azzal is eltűnt az áram ahogy ráraktam a trafóra a kábelt, felhívtalak és megkérdeztem: "Biztos jó volt a trafó és az elektronika?" azt mondtad "igen neked a blokk állt be és azért bontottad szét a gépet". Lehet az álló és a forgórész rossz de neked az is van.
Mindegy nem csesztetni akarlak, mert megtartom a gépet és nem is követelőztem csak segítsük egymást mi motorosok!
További szép napot!
komplett 125 ös freccia 90 ért! kiprobálhato! házhoz viszem gyerekeknek. átültem egy endurora.
"Motrot" hogy lehet igy ragozni egy szót...?miért nem jó a:"Motort"?
na csá te majom .... tisztázzunk valamit !
te rendeltél tőlem egy trafót azzal nem volt semmi baj !
aztán kiderült hogy nem az a baja aztán felhívtál és mondtad hogy kellene neked az alaplap és a lendkerék (álló és forgórész ) meg küldtem mellé tekercseket ja és arról egy szóval sem beszéltünk hogy én elektronikát is küldöm vagyis azt nem kérted én csak bele rakta hogy hátha jó neked de asszem 8000ft ot kértem érte ennyiért egy lendkereket nem kaptál volna szóval ennyi !
Ja és én arról sem tehetek hogy valaki annyira lúzer mint ..... hogy veszi-veszi az alkatrészeket és fogalma sincs arról hogy mi lehet a baja és ha véletlen sikerül megcsinálni akkor meg más a fasz mert te ideges vagy ráköltessz potyára tízezreket és ha már megvettél efgy egész motrot akkor jössz rá hogy mi is a baj!
Sziasztok! Van egy Honda MBX 80-asom, az adatlapomon meg tudjátok nézni, akit foglalkoztat a feldobott kérdésem...: Ti becserélnétek egy Explorerre? http://kepesmotor.hu/cagiva-en... Sajnos nem tudok róla semmit, jó gépek ezek? Esetleg van valami típushibája? Üdv; Zoli
AP racing első fékbetét eredeti csomagolásában gyári vastagsággal.Cagiva supercity,w8,w12,w16,freccia,mito1 tipusokhoz passzol.uj ára 5700 volt 3500 ért vihető ha érdekel valakit szoljon
sziasztok!
A magyarz1111 barátunkkal vigyázzatok mert én mér vettem tőle rossz elektronikát. Érdekes pár napja még kereste, utána meg árulja.
Sok sikert azért! Üdv
Cagiva elephant bontott alkatrészei eladóak.
Még elég sok mindenem van, váztós kezdve, lábtartó, felnik, féktárcsa,láncfeszítő, stb.

Elérhetőség:
06303681992
babi99@citromail.hu
2db oldal idom és 2db farokidom van? a tank már nincs meg?msn ed van? ha van vegyél fel! bigmyke0909@hotmail.com
2db oldal idom és 2db farokidom van? a tank már nincs meg?msn ed van? ha van vegyél fel! bigmyke0909@hotmail.com
hello: nekem vannak idomjaim 2db oladalidom-2db farok idom jó állapotban=15000ft + ha kell van üllés is=3000ft
érd:06705377495
Sziasztok .
Van e valakinek vízpumpatengelyét hajtó műanyag fogaskereke? Fontos volna enyém sajnos eltört
Ha valakinek van jelezzen. Üdv