Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
Gagiva 125 öninditóba keresek Bendixet jó állapotban.
Akinek lenne eladó kérem jelezze utánvéttel megvenném.
Köszi
Pisti
Üdv! Keresek cagiva elefant 125-höz kuplung kart, hátsó lámpát és kézvédőket. Ha tud valaki segíteni helységnévvel és ármegjelöléssel írjon. Postai utnvét.
Hello!

Van valakinek cagiva supercity 50 hez karbitól a légszűrőház fele menő gumi szívócsonk. Repedés mentes! ha igen mennyi?
adamffyzsig (kukac) gmail.com
Két kérdés:

-ebben a karbiban (Cagiva 5F kódú motor) gyárilag 70es fúvóka van?
-van bárhol bármilyen leírás-röntgenrajz-bármi? anélkül nem szívesen szedem szét, pedig úgy néz ki az lesz :S
Sziasztok,
Szükségem lenne egy öninditó kuplungra Cagiva 600 Canyon-hoz.
A szerelőnél van egy hete a motor,ő mondta hogy ezt kell beszerezni.Máskülönben nagyon szuperül megy a motor.Kerestem az ebay-on,google-en,Motoros üzletekbe,sehol sem jártam szerencsével.Esetleg van valakinek eladó,vagy hol találok?
Hali!
Próbáld meg az egri Belcord Kft.-nél
www.belcord.hu
Üdv:Attila
Főtengely szimmering? Blokk illesztés?
Minden letömítve újra, semmi változás. Ha falsot szív, akkor nem ott...
Üdv mindenkinek!

Új vagyok a fórumon, és cagivásként is:), és lenne egy-két kérdésem, hátha tudtok segíteni.

Van egy cagiva aletta oro-m, 125-ös, 6sebességes (nemtom volt e egyáltalán más fajta:D)

Első kérdésem az lenne, hogy új alkatrészeket lehet e hozzá kapni(neten rendelni?)? pl indexek, plexi, jobb oldali féknyereg előre(csak a bal volt, amikor vettem)..stb

Másik kérdés, hogy milyen célt szolgál az a bovden, aminek egyik vége a gázkarban van a másik pedig a blokk jobb oldalára megy le(nem gázbovden:D, mondjuk azt nem találtam meg hol jön, de nem az, mert ha ez nincs is bekötve, akkor is reagál a gázadásra)

Aztán, az önindító: ez egy elég összetett problémakör:D. Ha éppen "működik", akkor hallom, hogy az önindító kerreg, viszont a motort nem tekeri, és néhány próbálkozás után már nem is csinál semmit. És nem is mindig "kerreg", általában nem reagál semmit az indítógomb megnyomására.

egyelőre ennyi lenne :)

előre is köszi a segítséget.

üdv
alu, és van alatta egy fél centis műanyag(?) közdarab, minden illesztésnél kitüremkedő pasztás gányolásnyomok :)
próbáltam féktisztítós fújkálással kitapogatni hogy szív -e valahol, de azon a fordulaton amin már nem áll le kb. lehetetlen volt észrevenni a különbséget. Lehet hogy próbaképpen pörgés közben befogom a karbit, hátha látványosan sziszegni kezd valahol :)
Fals levegőt szív. A szívócsonkod alu vagy gumi?
Egy állítócsavar van, ami a súbert emeli feljebb, szóval az is csak annyit csinál hogy ha már eléggé felemeli akkor nem áll le, csak pörög. Fúvókát cseréltünk kisebbre, nagyobbra (70es volt benne eredetileg), semmi változás. Van egy járat a fúvóka csövében ami simán a levegőre nyílik, próbáltuk befogni, semmi változás.
Karbi állítgatással próbálkoztál?
Én nem vagyok nagy szerelő, de én ahhoz nyúlnék. (azt mondtad bármi ötlet jöhet)
Sziasztok, egy '92-es 50es Elefant feltámasztásán munkálkodom, és épp elakadás van :)

Vagyis nincs alapjárat. Konkrétan fél gáz alatt leáll, ha nem bökdösöm.

Eddig ezek történtek:
-karbi 346szor átmosva, átpucolva (volt mit, 3 évet állt a motor, de most patikatiszta), átfújva, az 99.999% hogy jó.
-gyertyakábel cserélve

szikra van, benzin van, kenés van. Mi lehet a baj? Gondoltam főtengelyszimeringre, de akkor vagy kifújna az olajtérbe, vagy falsot szívna, amitől vagy magától felpörögne, vagy szívná befele a váltóolajat, ami érezhető lenne a füstjén, egyiket sem tapasztaltam... szóval az szerintem nem, de meggyőzhető vagyok :)

Gyújtás: a lendkereket épp nem tudom levenni, így az sem egyértelmű hogy megszakítós -e a gyújtása (nem röhög, én se gondoltam hogy az, aztán megláttam a bimetálos indexrelét :/), annak a beállítatlansága akár okozhatja is ezt..

Szóval bármilyen ötlet jöhet :)

sőt, ha valaki tud nekem lendkeréklehúzót adni kölcsön, kialkudhatunk valami ellenszolgáltatást is :)

köszi
msn:misoc160@freemail.hu
Valakinek cagiva frecciához gázbovdene?
misco! ird le nekem az emsen cimedet emailom- ra barna-norbert@freemail hu
misco! ird le nekem az emsen cimedet emailom- ra barna- norbert@freemail hu
Szia!
Nekem vannak alkatrészeim amit keresel a bovdeneken kivül minden!
Ha még érdekel ird meg mi kell és leirom mi az ára!
safesz@vipmail.hu
üdv
Szia!
Nekem van öninditom 3db is lehet válogatni!
10 ezerért oda tudom adni darabját!
Üdv
Heló érdeklődné khogy vna e frecciához gázbovdened? Ha van miylen és menyiért? Várom válaszod üdv
hello: nekem van komplet gáz csonkom kapcsoló-féktartály igy egyben=5eft
fékcsővek=2eft/db
lehet van lábtartó konzolom is =4eft
esetleg 350es ar blokkja van valakinek bontva?
kuplunglamellákat kellene megmérni
köszi!
Sziasztok freeciháoz c 12-es hez kelene alkatrész pl hátsó sárvédő,első lábtarto a fék munkahenger nélkűl de a csővek is kell minda kető,km és fordulat számérő bogden a spirálterel egybe, és a gázcsonk komplekten csak a féktartály nem kell. ha van valakinek irjon email barna-norbert@freemail.hu msn ugyan az mint az email kőszi motoros barátaim!