Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Pontosan mi érdekelne?
Helló engem érdekelnének freccia cuccok!
köszi! megpróbálom majd ha arra járok!
Heló. Az volna a kérdés hogy e-mailban nem lehet vip kártyát csináltatni? Am minél hamarabb megnézem a helyet mert jónak tűnik
Jánoshalmán van olasz motorbontó, próbáld meg.
Hali!
Eltörtek a hátsó fogaskoszorút tartó csavarok. Szerintetek honnan tudok szerezni?!
Szasztok érdeklődnék hogy cagiva frecciához keresnék jó állapotú akár komplett blokk alsó részt főtengelyel váltóval stb... Várom az ajánlatokat. Akkinek van akármilyen freccia alkatrésze az írjon. Jah és a c10-es 6 seb. blokk. Ami szerintem csak a váltóval tér el a mitotol.
Üdv
üdv! nincs valakinek eladó mito evo-ja? max 450em lenne rá. az sem gond ha nincs rajta rendszám. üdv: Márkus Dániel
Hi!
Nem tud valaki eladó idomokat Cagiva k7-re?
Jah és nem tudja valaki, hogy milyen idomok jók még rá?
Előre is köszi.
cs
Sziasztok!

Örömmel értesítelek benneteket, hogy ma megnyitotta kapuit az I.F.S. azzal a céllal, hogy bemutassa az aprilia, valamint a Cagiva motorgyárak gyorsasági kismotorjait, név szerint az aprilia RS 50-et, valamint a Cagiva Prima 50, 75 és Mito 50-et. Ezenkívül lehetőséget biztosít a szervizeléssel kapcsolatos kérdéseink megoldására, továbbá szabad eszmecsere folytatására is.

Az oldal elérhetősége:

http://ifs.isgreat.org/index.h...

Ne felejtsetek el beregisztrálni a fórumba és aki az első hét alkalmával a legtöbb hozzászólást írja, ha kívánja, megkapja a fórum moderátori címét! Ez fórumonként 1-1 főt jelent (aprilia topic és cagiva topic).

Jó böngészést kívánok!

Üdvözlettel:
GHOSTBIKERBOY
az oldal szerkesztője!

UI.: Az oldalak tartalma bővülni fog.
Sziasztok! Freccia c12-r hez lenne nagyon nagy szüükségem kapcsolási rajzra.Előre is köszönöm a segítségeteket: Bence (bene25@freemail.hu)
Sziasztok.

Tudna nekem valaki segíteni, hogy Cagiva w8 dugattyújához hol találok gyűrűt vagy esetleg hol tudok csináltatni? Sajnos nem találok sehol..
sziasztok. Érdeklődnék a cagiva freccia felöl hogy milyen gépek azok? Megbízhatóság ilyesmi? Fogyasztása mennyi neki átlagba? Túrázgatni mennyire kényelmes? Kanyarokban mennyire megbízható? Mennyire jó a futómű? Lehet vele döntögetni? Testre mekkora? Kb ezek érdekelnem meg hát amit tudtok meg az hogy frecciából is jött ki limitált modell mint a mitokból? Várom a hozzászólásokat üdv
Helo!
nem adod el külön a henger,dugót?
hali ha valaki tudna nekem segíteni elefánt 125 ös höz kéne az első lámpa keret mert elhagytam.bontó esetleg vagy valami ötlet? köszönöm
Hello!
125-ös Cagiva Elephant-hoz szeretnék dugatyút ha tud valaki légyszives szoljon!
wow! dejó

egyszer csatlakoznék én is, de most gond van a motorral...
váztörés...pfff
Hékák! Ez én - itt még csak félig... - szétbontott motorom! :-)
Ilyet nyomtunk a hétvégén: (www.takacsek.hu, mopedrally)
üdv az ígért képek, első 2(pic) a gázbovden, amazokat meg kiveszed sztem- ha stimmel a tieddel írj és megbeszéljük
Lemaradt a számom 0670 hatharminckilenc negyvenhét nyolcvan. istvan175@freemail.hu
Sziasztok, cagiva city bontott alkatrészek eladóak, (50-es robogó)
üdv megcsinálom a képeket mindent betudtam szerezni mind a 3 cuccot még sztem ma feldobom;)
A komplett váz hiánytalanul elektronikával mindennel eladó
ár: 60 000ft
17es sm felnik , akksi , lámpák minden ok.
harapós fékek(dupladugattyús)
új lánckerék stb, újrahuzott ülés, a kép óta már az oldalidom is felkerült.
érd: 06 30 212 85 79
Küldj pár képet légyszives.
Címem: 1780913@citromail.hu
Kérek árat is.
Köszi.
Hát szerintem itt az én mocimról van szó:D Hát ha kecsói vagy akkor 20km gyere ki nézd meg és megtudsz mindent De a blokja kifogástalan állapotban van. Az olasz papírjai miatt olcsóbb mint a többi. Mert így kb ennyit ér. Szép állapotban van. Gondold át:D
Üdv